Інтер — Сассуоло — 4:2. Чемпіонат Італії, 35-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-05-13 23:45 13 травня відбувся один із матчів 35-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Інтер (Мілан) і ... Інтер — Сассуоло — 4:2. Чемпіонат Італії, 35-й тур. Огляд матчу, статистика

13 травня відбувся один із матчів 35-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Інтер (Мілан) і Сассуоло (Італія).

Интер - Сассуоло - 4:2. Чемпионат Италии, 35-й тур. Обзор матча, статистикаИнтер - Сассуоло - 4:2. Чемпионат Италии, 35-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Італії, 35-й тур

Інтер (Мілан) — Сассуоло (Італія) — 4:2 (1:0)
Голи: Лукаку (41), Руан (55), Lautaro Martínez (58), Лукаку (89) — Матеус Енріке (63), Давіде Фраттезі (77)

Попередження: Дефрель (30), Руан (42), Матеус Енріке (66), де Врей (70), Брозович (84)

Огляд матчу Інтер — Сассуоло:

Футбольний матч Серії А між «Інтером» та «Сассуоло» на «Стадіо Джузеппе Меацца» став захопливим поєдинком, оскільки обидві команди продемонстрували свої атакувальні наміри. Рахунок 1:0 на користь «Інтера» в перерві не завадив «Сассуоло» спробувати зрівняти рахунок, але в підсумку перемога дісталася «Інтеру» з рахунком 4:2. Початок матчу був насиченим: на 11-й хвилині гол «Сассуоло» було скасовано через офсайд у Д. Берарді. Обидві команди продовжували тиснути, але на 30-й хвилині жовту картку отримав гравець «Сассуоло» Г. Дефрель. «Інтер» вийшов уперед незадовго до перерви, коли Р. Лукаку на 41-й хвилині вразив ворота суперника. «Сассуоло» продовжував створювати проблеми для «Інтера», і Р. Трессольді отримав жовту картку на 42-й хвилині. «Інтер» розпочав другий тайм із заміни, випустивши Х. Корреа замість Л. Мартінеса. Однак ненавмисне нещастя спіткало «Інтер», коли Р. Трессольді забив власний гол на 55-й хвилині. У спробі змінити результат гри, Сассуоло на 57-й хвилині зробив дві заміни: Г. Дефрель замінив А. Пінамонті, а А. Лор’єнте замінив Н. Байрамі. Однак їхні зусилля не увінчалися успіхом — на 58-й хвилині Л. Мартінес забив гол.

«Інтер» перехопив ініціативу, зробивши дві заміни на 61-й хвилині: Х. Мхітарян і Ф. Дімарко замінили К. Аслані та Р. Госенса відповідно. Сассуоло відповів голом Матеуса Енріке на 63-й хвилині, довівши рахунок до 3:2. «Сассуоло» зробив ще одну заміну: на 64-й хвилині Р. Трессольді замінив Г. М. Феррарі. Однак на 66-й хвилині Матеус Енріке, на жаль, отримав жовту картку. С. де Врій з «Інтера» також отримав жовту картку на 70-й хвилині та був замінений на А. Бастоні на 73-й хвилині. Коли гра все ще залишалася в рівновазі, «Сассуоло» на 76-й хвилині ввів у гру Я. Толяна і К. Торстведта замість Н. Зортеа і Матеуса Енріке, відповідно. Д. Фраттезі забив гол за «Сассуоло» на 77-й хвилині, щоб дати їм шанс зрівняти рахунок. «Інтер» зробив останню заміну, випустивши Р. Белланову замість М. Дарміана на 79-й хвилині. Коли гра вступила в завершальну стадію, М. Брозович отримав жовту картку за «Інтер» на 84-й хвилині. Однак в останні хвилини гри Р. Лукаку забив свій другий гол на 89-й хвилині, оформивши перемогу «Інтера» з рахунком 4:2. Це був захопливий матч між двома командами, які продемонстрували свою майстерність в атаці, і результат забезпечив «Інтеру» збереження місця в четвірці найсильніших у таблиці Серії А.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Наполі — Інтер, Сассуоло — Монца.