Реал — Хетафе — 1:0. Чемпіонат Іспанії, 34-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-05-14 00:01 13 травня відбувся один із матчів 34-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Реал (Мадрид) і ... Реал — Хетафе — 1:0. Чемпіонат Іспанії, 34-й тур. Огляд матчу, статистика

13 травня відбувся один із матчів 34-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Реал (Мадрид) і Хетафе (Іспанія).

Реал - Хетафе - 1:0. Чемпионат Испании, 34-й тур. Обзор матча, статистикаРеал - Хетафе - 1:0. Чемпионат Испании, 34-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Іспанії, 34-й тур

Реал (Мадрид) — Хетафе (Іспанія) — 1:0 (0:0)
Голи: Асенсіо (70)

Предупредження: Мата (28), Камавінга (41), Омар Альдерете (60), Хуан Іглесіас (83), J. Сеоане (90+3)

Огляд матчу Реал — Хетафе:

На стадіоні «Сантьяго Бернабеу» відбувся довгоочікуваний матч Ла Ліги між командами «Реал Мадрид» і «Гетафе», який пройшов у відносно напруженій боротьбі. Перший тайм закінчився тим, що обидві команди не змогли вийти з глухого кута, і тиск наростав із початком другого тайму. На 28-й хвилині гравець «Гетафе» Х. Мата першим отримав жовту картку, задавши тон фізичному поєдинку. Невдовзі після цього на 41-й хвилині жовту картку отримав гравець «Реала» Е. Камавінга. У другому таймі «Реал Мадрид» вийшов на заміну: Ф. Менді замінив Т. Крооса на 46-й хвилині. На 60-й хвилині гравець «Гетафе» О. Альдерете дістав жовту картку, і «Реал Мадрид» скористався моментом, зробивши три заміни всього за одну хвилину — Ф. Вальверде замінив Л. Модріча, Е. Хазард замінив Вінісіуса Жуніора, а Д. Себальос замінив М. Діаса.

Гетафе відповів двома власними замінами: Б. Майораль замінив А. Алгобіа, а Порту замінив Муніра Ель-Хаддаді на 65-й хвилині. На 66-й хвилині Х. Мата був замінений на Ф. Ангілері. На 70-й хвилині «Реал Мадрид» вирвав перемогу, забивши гол М. Асенсіо, чим розлютив домашній натовп. Гетафе" спробував відігратися: на 74-й хвилині Х. Сеоане був замінений на К. Алена, а на 83-й хвилині Х. Іглесіас отримав жовту картку. На 84-й хвилині обидві команди зробили заміни: Г. Альварес замінив Х. Амаві у «Гетафе», а Е. Камавінга замінив А. Одріосолу у «Реала». У перерві матчу гравець «Гетафе» Х. Сеоане отримав жовту картку, у підсумку матч закінчився перемогою «Реала» з рахунком 1:0. Незважаючи на те, що матч був складним для обох команд, «Реал Мадрид» зрештою вийшов переможцем, забезпечивши собі перемогу, що збереже їхню конкурентоспроможність у висококонкурентній Ла Лізі.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Валенсія — Реал, Гетафе — Ельче.