Кривбас — Рух — 1:0. Чемпіонат України, 26-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-05-15 08:27 14 травня відбувся один із матчів 26-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися Кривбас (Кривий Ріг) ... Кривбас — Рух — 1:0. Чемпіонат України, 26-й тур. Огляд матчу, статистика

14 травня відбувся один із матчів 26-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися Кривбас (Кривий Ріг) і Рух (Львів).

Кривбасс - Рух - 1:0. Чемпионат Украины, 26-й тур. Обзор матча, статистикаКривбасс - Рух - 1:0. Чемпионат Украины, 26-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат України, 26-й тур

Кривбас (Кривий Ріг) — Рух (Львів) — 1:0 (0:0)
Голи:

Предупредження: Безкоровайний (28), Дідик (30)

Огляд матчу Кривбас — Рух:

Футбольний матч Прем’єр-ліги між командами «Гірник» і «Рух Винники», що відбувся на стадіоні «Металург», був напруженою битвою, яка тримала вболівальників у напрузі. Рахунок у перерві був 0:0, що говорить про те, що обидві команди добре грали в першому таймі, але жодна з них не змогла вийти з глухого кута. На 28-й хвилині Данило Безкоровайний із «Гірника» отримав жовту картку, а на 30-й хвилині Роман Дідик із «Руху Винного» також отримав попередження. Гра почала загострюватися, і гравці, здавалося, були сповнені рішучості викластися на повну. У другому таймі обидві команди зробили заміни, щоб спробувати струсити ситуацію. Гірник випустив Д. Сосаха замість М. Луньова на 46-й хвилині.

Рух Винники також зробив заміну: О. Довгий вийшов замість О. Притули на 53-й хвилині. Пізніше, на 65-й хвилині, «Рух Винники» замінили І. Квасницю на В. Соломона-Отабора. У міру того, як час минав, напруга у грі продовжувала зростати. На 88-й хвилині «Рух Винники» зробив дві заміни: В. Холод замінив Ф. Альваренгу, а Ю. Карабін вийшов замість Таллеса. У міру наближення гри до кінця, на 89-й хвилині «Гірник» було призначено пенальті, який Р. Капич успішно реалізував у гол. Оскільки гра закінчилася з рахунком 1:0 на користь «Гірника», обидві команди можуть високо підняти голови, пишаючись своїми зусиллями. Це було напружене змагання, і обидві команди боролися щосили. Уболівальники, безсумнівно, отримали задоволення від добре проведеної гри, а гравці — цінні уроки на майбутній сезон.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Ворскла — Кривбас, Рух — Львів.