Арсенал — Брайтон — 0:3. Чемпіонат Англії, 36-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-05-15 08:30 14 травня відбувся один із матчів 36-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Арсенал (Лондон) і ... Арсенал — Брайтон — 0:3. Чемпіонат Англії, 36-й тур. Огляд матчу, статистика

14 травня відбувся один із матчів 36-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Арсенал (Лондон) і Брайтон (Англія).

Арсенал - Брайтон - 0:3. Чемпионат Англии, 36-й тур. Обзор матча, статистикаАрсенал - Брайтон - 0:3. Чемпионат Англии, 36-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Англії, 36-й тур

Арсенал (Лондон) — Брайтон (Англія) — 0:3 (0:0)
Голи: Дж. Енсісо (51), D. Undav (86), Еступіньян (90+6)

Попередження: Еступіньян (34), Гросс (55), Т. Партей (88)

Огляд матчу Арсенал — Брайтон:

На стадіоні «Емірейтс» відбувся матч Прем’єр-ліги між командами «Арсенал» і «Брайтон», у якому обидві команди боролися за перемогу. У складі «Арсеналу» грали Габріель Мартінеллі, Граніт Хака і Томас Партей, а у «Брайтона» у стартовому складі з’явилися Джорджіньо, Паскаль Гросс і Деві Велбек. У першому таймі обидві команди намагалися прорватися вперед, але нікому не вдавалося переграти воротаря суперника. На 20-й хвилині «Арсенал» ввів у гру Л. Троссарда та Габріеля Мартінеллі, сподіваючись додати свіжості в атаку. Однак у перерві рахунок так і залишився 0:0. Брайтон яскраво розпочав другий тайм і вийшов уперед на 51-й хвилині завдяки голу Х. Енсісо. Потім Паскаль Гросс отримав жовту картку, і «Арсенал» ввів у гру Жоржиньо та Р. Нельсона на 60-й хвилині, сподіваючись переломити хід матчу. Однак «Брайтон» зробив власну заміну, випустивши Д. Велбека замість Б. Гілмура.

Незважаючи на зусилля «Арсеналу», оборона «Брайтона» трималася стійко, і їм вдалося зберегти перевагу. На 77-й хвилині «Арсенал» зробив ще дві заміни: Е. Сміт-Роу та Е. Нкетіа вийшли замість М. Одегаарда та Габріеля Жезуса. Брайтон також зробив дві заміни: Ф. Буонанотте і Д. Ундав вийшли замість Е. Фергюсона і Х. Енсісо. На 86-й хвилині Д. Ундав із «Брайтона» забив гол, забезпечивши перемогу своїй команді. Томас Партей отримав жовту картку за «Арсенал» на 88-й хвилині. А перед самим фінальним свистком П. Еступіньян забив ще один гол за «Брайтон», завершивши гру з рахунком 0:3. Загалом, це була тактична боротьба між двома командами, і «Брайтон» вийшов переможцем після кількох клінічних завершень у другому таймі. Це був розчаровуючий результат для «Арсеналу», який повинен поліпшити свої результати, якщо сподівається піднятися вгору по турнірній таблиці Прем’єр-ліги.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Ноттінгем Форест — Арсенал, Брайтон — Саутгемптон.