Верес — Металіст 1925 − 1:0. Чемпіонат України, 26-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-05-15 08:36 14 травня відбувся один із матчів 26-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися Верес (Рівне) і ... Верес — Металіст 1925 − 1:0. Чемпіонат України, 26-й тур. Огляд матчу, статистика

14 травня відбувся один із матчів 26-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися Верес (Рівне) і Металіст 1925 (Харків).

Верес - Металлист 1925 - 1:0. Чемпионат Украины, 26-й тур. Обзор матча, статистикаВерес - Металлист 1925 - 1:0. Чемпионат Украины, 26-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат України, 26-й тур

Верес (Рівне) — Металіст 1925 (Харків) — 1:0 (0:0)
Голи:

Огляд матчу Верес — Металіст 1925:

У нещодавньому матчі Прем’єр-ліги на стадіоні «Авангард» рівненський «Верес» зустрічався з харківським «Металістом 1925». Перший тайм закінчився безгольовою нічиєю, але в другому таймі гра пішла на лад. На 49-й хвилині рівненський «Верес» зрівняв рахунок завдяки голу Г. Пасіча. «Металіст» спробував відігратися, зробивши три заміни поспіль. Однак їхнім зусиллям завадила червона картка, показана Ігорю Курилу на 59-й хвилині.

Верес Рівне продовжував домінувати, зробивши три заміни, щоб зберегти свою перевагу. «Металіст» отримав шанс зрівняти рахунок, коли на 83-й хвилині на заміну вийшов Ігор Енріке, але цього виявилося недостатньо. Матч закінчився з рахунком 1:0 на користь рівненського «Вереса». Михайло Шестаков і Максим Жичиков отримали жовті картки на 88-й хвилині, а «Верес Рівне» зробив останню заміну на 90-й хвилині: В. Максим вийшов замість Г. Пасісі. Максим вийшов замість Г. Пасіча. Загалом, це був напружений матч між двома командами, в якому перемогу здобув «Верес Рівне».

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Шахтар — Верес, Металіст 1925 — Металіст.