Колос — Олександрія — 0:2. Чемпіонат України, 26-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-05-15 17:00 15 травня відбувся один із матчів 26-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися Колос (Ковалівка) та ... Колос — Олександрія — 0:2. Чемпіонат України, 26-й тур. Огляд матчу, статистика

15 травня відбувся один із матчів 26-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися Колос (Ковалівка) та Олександрія (Олександрія).

Колос - Александрия - 0:2. Чемпионат Украины, 26-й тур. Обзор матча, статистикаКолос - Александрия - 0:2. Чемпионат Украины, 26-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат України, 26-й тур

Колос (Ковалівка) — Олександрія (Олександрія) — 0:2 (0:2)
Голи: Ковалець (4), S. Loginov (11)

Попередження: Чоботенко (26), Д. Мірошниченко (39), М. Михайленко (57), Богданов (58), Попов (69), Ковалець (75), Y. Kopyna (82)

Огляд матчу Колос — Олександрія:

У матчі Прем’єр-ліги між командами «Колос Ковалівка» та «Олександрія» з рахунком 2:0 перемогла остання. Гра почалася зі шквалу голів, коли «Олександрія» вийшла вперед завдяки удару К. Ковальця на четвертій хвилині. На 11-й хвилині С. Логінов подвоїв перевагу, чинячи значний тиск на господарів поля. «Колос Ковалівка» завзято пручався, але не зміг знайти вихід, і перший тайм закінчився з рахунком 2:0 на користь «Олександрії». У другому таймі «Колос Ковалівка» здійснив кілька замін, випустивши С. Болбата і В. Лисенка замість С. Мякушка і Ю. Ісаєнка відповідно. У другому таймі обидві команди отримали жовті картки, причому С. Чоботенко та А. Богданов були попереджені за «Колос Ковалівку», а Д. Мірошниченко, М. Михайленко, К. Ковалець та Ю. Копина отримали по одній за «Олександрію».

«Колос Ковалівка» зробив ще дві заміни, випустивши О. Ільїна та П. Оріховського замість В. Велетена та К. Попова відповідно, але вони не змогли знайти шлях через захист Олександрії. «Олександрія» також зробила кілька замін: М. Михайленко замінив О. Кожушка, Е. Мустафаєв вийшов замість І. Матюшенка, а А. Кулаков замінив Б. Кобзаря. У другому таймі вони також отримали одну жовту картку — попередження отримав Ю. Копина. На останніх хвилинах гри обидві команди зробили останні заміни: О. Шулянський вийшов замість Д. Скорка у складі «Олександрії», а О. Криворучко замінив А. Богданова у складі «Колоса Ковалівки». Незважаючи на всі зусилля, «Колос Ковалівка» не зміг відігратися, і «Олександрія» вийшла переможцем із рахунком 2:0. Матч проходив на стадіоні «Ковалівка», і хоча дата, час і тур гри не були названі, це був вирішальний матч для обох команд у Прем’єр-лізі.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Дніпро-1 — Колос, Олександрія — Динамо.