Бетіс — Райо Вальєкано — 3:1. Чемпіонат Іспанії, 34-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-05-16 00:01 15 травня відбувся один із матчів 34-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Бетіс (Севілья) і ... Бетіс — Райо Вальєкано — 3:1. Чемпіонат Іспанії, 34-й тур. Огляд матчу, статистика

15 травня відбувся один із матчів 34-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Бетіс (Севілья) і Райо Вальєкано (Іспанія).

Бетис - Райо Вальекано - 3:1. Чемпионат Испании, 34-й тур. Обзор матча, статистикаБетис - Райо Вальекано - 3:1. Чемпионат Испании, 34-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Іспанії, 34-й тур

Бетіс (Севілья) — Райо Вальєкано (Іспанія) — 3:1 (2:0)
Голи: Y. Sabaly (5), A. Перес (44), Іглесіас (90+7) — Комесанья (52)

Попередження: Оскар Валентин (7), Y. Sabaly (45+1), Браво (72), A. Мумін (82), Герман Пеццелла (90+1)

Огляд матчу Бетіс — Райо Вальєкано:

«Реал Бетіс» здобув комфортну перемогу над «Райо Вальєкано» з рахунком 3:1 у захопливому матчі Ла Ліги, який відбувся на стадіоні «Беніто Вільямарін». Гра ознаменувала повернення вболівальників на стадіон, і вони отримали сліпучий футбол від команди господарів. «Реал Бетіс» розпочав гру яскраво, і їхній ранній тиск окупився, коли Ю. Сабалі забив гол на 5-й хвилині та вивів команду вперед. Райо Вальєкано спробував швидко відповісти, але отримав удар на 7-й хвилині, коли О. Валентин отримав жовту картку за необережну атаку. По ходу першого тайму «Реал Бетіс» продовжував домінувати у грі, і перед самою перервою подвоїв свою перевагу. На 44-й хвилині А. Перес вразив ворота суперника, зробивши рахунок 2:0 перед перервою. Гості розпочали другу половину гри з перших хвилин і відігралися на 52-й хвилині після фантастичного голу С. Комесани.

Потім «Райо Вальєкано» ввів свіжі сили двома швидкими замінами, сподіваючись знайти рівний гол. Реал Бетіс не збирався так просто поступатися своєю перевагою і відбився двома замінами. Вілліан Хосе замінив Б. Іглесіаса на 65-й хвилині, оскільки «Реал Бетіс» прагнув забити ще більше голів. В останній чверті гри обидві команди зробили нові заміни: на 90-й хвилині «Реал Бетіс» випустив Хоакіна і Хуанмі замість С. Каналеса і А. Переса. Заміни принесли свої плоди, оскільки «Реал Бетіс» забив третій гол незадовго до фінального свистка, а Б. Іглесіас забив свій другий м’яч у матчі, завершивши перемогу з рахунком 3:1. Загалом, це був вражаючий виступ Реал Бетіс, який виглядав комфортно протягом усієї гри. Райо Вальєкано боровся щосили, але так і не зміг нічого досягти в цій грі, залишивши домашніх уболівальників задоволеними й оптимістично налаштованими на майбутній сезон.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Севілья — Бетіс, Райо Вальєкано — Еспаньол.