Дніпро-1 — Колос — 2:1. Чемпіонат України, 27-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-05-19 16:00 19 травня відбувся один із матчів 27-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися Дніпро-1 (Дніпро) і ... Дніпро-1 — Колос — 2:1. Чемпіонат України, 27-й тур. Огляд матчу, статистика

19 травня відбувся один із матчів 27-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися Дніпро-1 (Дніпро) і Колос (Ковалівка).

Днепр-1 - Колос - 2:1. Чемпионат Украины, 27-й тур. Обзор матча, статистикаДнепр-1 - Колос - 2:1. Чемпионат Украины, 27-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат України, 27-й тур

Дніпро-1 (Дніпро) — Колос (Ковалівка) — 2:1 (0:1)
Голи: Довбик (57), Е. Сарапі (90+4) — М’якушко (45+1)

Попередження: Мякушко (13), Ємець (46), Мілько (77), Ільїн (78), R. Matarrita (84)

Огляд матчу Дніпро-1 — Колос:

Матч Прем’єр-ліги між командами «Дніпро-1» і «Колос Ковалівка», що відбувся на стадіоні «Авангард», вийшов захопливим. Незважаючи на те, що «Колос» вийшов уперед на 45-й хвилині завдяки голу С. Мякушка, «Дніпро-1» довів свою стійкість, зробивши вражаючий ривок і вигравши матч із рахунком 2:1. Перший тайм матчу закінчився з рахунком на користь «Колоса Ковалівки», завдяки вдалому голу С. Мякушка на 45-й хвилині. Однак у другому таймі на поле вийшов оновлений «Дніпро-1», який грав напористо й агресивно. Перелом на їхню користь стався на 57-й хвилині, коли А. Довбик зрівняв рахунок на користь «Дніпра-1». Коли рахунок зрівнявся, обидві команди провели кілька замін, намагаючись домогтися перемоги. Однак саме «Дніпро-1» на останній хвилині матчу завдяки удару Є. Сарапія оформив перемогу. Протягом усього матчу сталося кілька інцидентів, зокрема й роздача жовтих карток. На 13-й хвилині жовту картку отримав гравець «Колоса Ковалівки» С. Мякушко.

Потім ще по одній жовтій картці отримали гравці «Колоса Ковалівки» В. Ємець на 46-й хвилині, В. Мілько та О. Ільїн на 77-й і 78-й хвилинах відповідно. Жовту картку отримав і гравець «Дніпра-1» Р. Матарріта на 84-й хвилині. Під час матчу обидві команди зробили кілька замін, намагаючись заволодіти перевагою. На 46-й хвилині «Дніпро-1» здійснив подвійну заміну, замінивши О. Назаренка і Д. Бланко на Р. Матарріту і Р. Бабенка. Потім на 56-й хвилині В. Адамюк замінив В. Танчика, а на 69-й і 74-й хвилинах В. Рубчинський замінив І. Когута, а Хейнер — Є. Пасіча відповідно. Колос Ковалівка також здійснив подвійну заміну на 63-й хвилині, замінивши С. Мякушка на С. Болбата і В. Велетена на О. Ільїна. Потім на 69-й хвилині вони замінили Д. Безбородька на К. Попова. Загалом, матч став свідченням змагального духу та стійкості обох команд. Незважаючи на ранню перевагу, «Колос Ковалівка» не зміг утримати перевагу, оскільки «Дніпро-1» повернувся і здобув перемогу у впертій боротьбі. Обидві команди показали свою силу, і це був захопливий поєдинок між двома зірками Прем’єр-ліги.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Дніпро-1 — Ворскла, Колос — Динамо.