Шахтар — Верес — 2:1. Чемпіонат України, 27-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-05-19 19:00 19 травня відбувся один із матчів 27-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися Шахтар (Донецьк) і ... Шахтар — Верес — 2:1. Чемпіонат України, 27-й тур. Огляд матчу, статистика

19 травня відбувся один із матчів 27-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися Шахтар (Донецьк) і Верес (Рівне).

Шахтер - Верес - 2:1. Чемпионат Украины, 27-й тур. Обзор матча, статистикаШахтер - Верес - 2:1. Чемпионат Украины, 27-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат України, 27-й тур

Шахтар (Донецьк) — Верес (Рівне) — 2:1 (1:0)
Голи: О. Зубков (35), Матвієнко (84) — Шарай (74)

Попередження: Гочолейшвілі (37), Вовченко (38), Курко (46), O. Матькобожик (60)

Огляд матчу Шахтар — Верес:

На стадіоні «Авангард» відбувся матч Прем’єр-ліги між донецьким «Шахтарем» і рівненським «Вересом». На початку матчу обидві команди доклали максимум зусиль. Донецький «Шахтар» вийшов уперед на 35-й хвилині завдяки вдалому голу О. Зубкова. Верес Рівне швидко отримав дві жовті картки: С. Вовченка було вилучено на 38-й хвилині, а В. Курко отримав жовту картку на 46-й хвилині. Донецький «Шахтар» мав шанс збільшити перевагу, коли на 47-й хвилині було призначено пенальті. Однак Д. Сікан промахнувся з пенальті, на розчарування господарів поля. На 60-й хвилині рівненський «Верес» отримав ще одну жовту картку — її отримав О. Матькобожик. Донецький «Шахтар» зробив першу заміну на 65-й хвилині, коли Д. Топалов був замінений на Д. Криськіва. Верес Рівне здійснив першу заміну на 68-й хвилині, коли Д. Кльоц був замінений на О. Лебеденка. На тій же хвилині замість В. Шарая вийшов Р. Гагун.

Верес Рівне зробив ще одну заміну на 69-й хвилині, коли М. Шестаков вийшов замість М. Гайдучика. На 74-й хвилині «Верес Рівне» вдалося зрівняти рахунок, гол забив В. Шарай. Донецький «Шахтар» швидко відповів, і вже через 10 хвилин на 84-й хвилині М. Матвієнко забив гол. Верес Рівне зробив останню заміну на 84-й хвилині, коли Г. Пасіч був замінений на В. Дахновського. Дахновського. Донецький «Шахтар» зробив дві пізні заміни на 87-й хвилині: Ю. Ракицький замінив Б. Михайличенка, а Г. Судаков вийшов замість А. Тотовицького. Михайличенко отримав жовту картку на 90-й хвилині. Матч закінчився з рахунком 2:1 на користь донецького «Шахтаря». Незважаючи на всі зусилля рівненського «Вереса», їм не вдалося зрівняти рахунок вдруге. Донецький «Шахтар» пішов зі стадіону щасливим, а рівненський «Верес» залишився міркувати про те, що могло б бути. Це був захопливий матч для обох команд, і шанувальники спорту отримали нагоду побачити демонстрацію майстерності та рішучості.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Зоря — Шахтар, Верес — Олександрія.