Фрайбург — Вольфсбург — 2:0. Чемпіонат Німеччини, 33-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-05-19 23:30 19 травня відбувся один із матчів 33-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Фрайбург (Німеччина) і ... Фрайбург — Вольфсбург — 2:0. Чемпіонат Німеччини, 33-й тур. Огляд матчу, статистика

19 травня відбувся один із матчів 33-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Фрайбург (Німеччина) і Вольфсбург (Німеччина).

Фрайбург - Вольфсбург - 2:0. Чемпионат Германии, 33-й тур. Обзор матча, статистикаФрайбург - Вольфсбург - 2:0. Чемпионат Германии, 33-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Німеччини, 33-й тур

Фрайбург (Німеччина) — Вольфсбург (Німеччина) — 2:0 (0:0)
Голи: Крістіан Гюнтер (71), Н. Petersen (75)

Предупредження: Роланд Саллай (31), Дж. Вінд (39), Патрік Віммер (54), Ю. Герхардт (67)

Огляд матчу Фрайбург — Вольфсбург:

На футбольних уболівальників чекав захопливий матч між СК «Фрайбург» і ВФЛ «Вольфсбург». Ці дві команди зустрілися на стадіоні «Європа-Парк» у матчі Бундесліги, який змусив уболівальників напружитися. Перший тайм закінчився без голів, хоча під час гри було кілька напружених моментів. Р. Саллай із СК «Фрайбург» та Й. Вінд із ВФЛ «Вольфсбург» отримали жовті картки на 31-й та 39-й хвилинах відповідно. П. Віммер із «Вольфсбурга» також отримав жовту картку на 54-й хвилині, а на 57-й хвилині був замінений на Л. Вальдшмідта. У другому таймі гра набрала темп, і було видано кілька жовтих карток. Ю. Герхардт із «Вольфсбурга» отримав жовту картку на 67-й хвилині. Потім «Фрайбург» зробив кілька замін, замінивши Р. Доана на Н. Петерсена. Доана на Н. Петерсена на 70-й хвилині. Також були замінені Н. Вайсхаупт на К. Гюнтера і К. Шмідт на Л. Кублера.

Ці заміни виявилися ефективними, і на 71-й хвилині К. Гюнтер забив перший гол у матчі. Н. Петерсен наслідував його приклад, забивши ще один гол у ворота «Фрайбурга» на 75-й хвилині, зробивши рахунок 2:0. Однак на 80-й хвилині гол Н. Петерсена було скасовано через фол. ФК «Вольфсбург» також зробив кілька замін, випустивши Я. Камінські замість К. Паредеса, О. Мармуша замість Я. Вінда і М. Арнольда замість М. Сванберга на 82-й хвилині. На 90-й хвилині «Фрайбург» зробив ще дві заміни: Й. Шмід замінив Р. Саллаї, а Л. Холер — Чон Ву-Йеонга. Наприкінці гри червону картку отримав гравець «Фрайбурга» Н. Хофлер. В основний час рахунок був 2:0 на користь «Фрайбурга». Це була велика перемога для «Фрайбурга», який грав добре як команда і використав надані йому можливості. Вольфсбургу ж доведеться повернутися до креслярської дошки і попрацювати над своєю грою перед наступним матчем.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Айнтрахт — Фрайбург, Вольфсбург — Герта.