Сассуоло — Монца — 1:2. Чемпіонат Італії, 36-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-05-19 23:48 19 травня відбувся один із матчів 36-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Сассуоло (Італія) і ... Сассуоло — Монца — 1:2. Чемпіонат Італії, 36-й тур. Огляд матчу, статистика

19 травня відбувся один із матчів 36-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Сассуоло (Італія) і Монца (Італія).

Сассуоло - Монца - 1:2. Чемпионат Италии, 36-й тур. Обзор матча, статистикаСассуоло - Монца - 1:2. Чемпионат Италии, 36-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Італії, 36-й тур

Сассуоло (Італія) — Монца (Італія) — 1:2 (1:0)
Голи: Берарді (45+6) — Патрік Чіурріа (60), Маттео Пессіна (90+3)

Попередження: (12), Капрарі (13), Руан (36), Кальдірола (40), Да Мота (49), Руан (68), Марлон (72)

Огляд матчу Сассуоло — Монца:

Матч між «Сассуоло» та «Монцою» на стадіоні MAPEI — Città del Tricolore став одним із найзахопливіших у лізі Серії А. Перемогу здобула «Монца» з рахунком 2:1. У першому таймі Сассуоло вийшов уперед після того, як в останні хвилини тайму було призначено пенальті. Д. Берарді вийшов уперед і спокійно переправив м’яч у сітку воріт, не залишивши воротареві «Монци» жодного шансу. Перший тайм закінчився з рахунком 1:0 на користь «Сассуоло». У другому таймі «Монца» зробила кілька важливих замін, які перевернули хід гри. На 60-й хвилині П. Чюрріа забив рівний рахунок за «Монцу», на радість уболівальників. Удача Сассуоло змінилася на гірше, коли Р. Трессольді був вилучений з поля з червоною карткою на 68-й хвилині, внаслідок чого на полі залишилося 10 осіб.

Гравці «Монци» скористалися своєю перевагою і продовжували атакувати ворота «Сассуоло». М. Пессіна забив переможний гол у ворота «Монци» на останніх хвилинах матчу, чим привів у захват уболівальників. Загалом у матчі було показано вісім жовтих карток, чотири з яких отримали гравці «Монци» і чотири — гравці «Сассуоло». Це був запеклий матч, у якому обидві команди виклалися на повну. Однак саме «Монца» вийшла вперед, здобувши вирішальну перемогу над «Сассуоло». Матч продемонстрував таланти одних із найкращих гравців ліги, а Д. Берарді та П. Чіурріа стали найкращими гравцями своїх команд. Менеджер «Монци» буде на сьомому небі від щастя від результату матчу і сподівається, що його команда зможе використати імпульс від цієї перемоги в решті частини сезону.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Сампдорія — Сассуоло, Монца — Лечче.