Кадіс — Вальядолід — 2:0. Чемпіонат Іспанії, 35-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-05-20 00:01 19 травня відбувся один із матчів 35-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Кадіс (Іспанія) і ... Кадіс — Вальядолід — 2:0. Чемпіонат Іспанії, 35-й тур. Огляд матчу, статистика

19 травня відбувся один із матчів 35-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Кадіс (Іспанія) і Вальядолід (Іспанія).

Кадис - Вальядолид - 2:0. Чемпионат Испании, 35-й тур. Обзор матча, статистикаКадис - Вальядолид - 2:0. Чемпионат Испании, 35-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Іспанії, 35-й тур

Кадіс (Іспанія) — Вальядолід (Іспанія) — 2:0 (0:0)
Голи: Бонгонда (70), Бонгонда (76)

Попередження: J. Ель-Ямік (33), Лукас Роза (47), Меса (67), Лосано (73), Хаві Санчес (75), Бонгонда (78), Феде Сан Еметеріо (86)

Огляд матчу Кадіс — Вальядолід:

Футбольний матч між командами «Кадіс» і «Вальядолід» був захопливим поєдинком, який відбувся на стадіоні «Естадіо Нуево Міранділья». Матч проходив у рамках ліги Ла Ліга, де обидві команди боролися за найважливіші очки, щоб поліпшити своє становище в турнірній таблиці. Перша половина гри характеризувалася щільною та обережною грою, обидві команди намагалися затвердити свою перевагу. У перерві рахунок залишився 0:0, жодна з команд не змогла вийти з глухого кута. На 33-й хвилині гравець «Вальядоліда» Х. Ель Ямік отримав жовту картку за фол. На 36-й хвилині у «Кадіса» була можливість вийти вперед, але Р. Алькарас промахнувся з пенальті, і рахунок залишився рівним. Другий тайм почався з того, що обидві команди зробили заміни, щоб спробувати порушити баланс гри.

Кадіс випустив на поле К. Лосано, а Вальядолід замінив Л. Оласа і А. Агуадо. На 47-й хвилині гравець «Вальядоліда» Л. Роса отримав жовту картку за фол. Перший гол у матчі відбувся на 70-й хвилині, коли гравець «Кадіса» Т. Бонгонда забив вирішальний гол. Бонгонда забив вирішальний м’яч. На 76-й хвилині у ворота «Кадіса» було призначено пенальті, який реалізував Т. Бонгонда, забезпечивши своїй команді перевагу 2:0. На 80-й хвилині гравець «Вальядоліда» М. Хонгла отримав червону картку, і його команді стало складніше повернутися в гру. Ф. Сан-Еметеріо і Х. Санчес також отримали жовті картки за свої команди. Кадіс зробив останню заміну на 79-й хвилині, випустивши на поле Х. Мере і С. Гвардіолу. На останніх хвилинах матчу гравець «Кадіса» Т. Бонгонда був замінений, а замість нього вийшов С. Арзамендія. Підсумковий рахунок матчу — 2:0 на користь «Кадіса», господарі поля набирають найважливіші очки в чемпіонаті Ла Ліги.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Вільярреал — Кадіс, Вальядолід — Барселона.