Ігор Леонов: «У «Дніпра-1» нульові шанси на чемпіонство»

2023-05-20 12:08 Екс-футболіст донецького «Шахтаря» Ігор Леонов достроково «оформив» своїй колишній команді чемпіонський титул нинішнього сезону. Ігор Леонов ... Ігор Леонов: «У «Дніпра-1» нульові шанси на чемпіонство»

Екс-футболіст донецького «Шахтаря» Ігор Леонов достроково «оформив» своїй колишній команді чемпіонський титул нинішнього сезону.

Ігор Леонов

«Після першого тайму матчу з „Вересом“ „Дніпро-1“ мав 0:3 програвати (перший тайм цієї зустрічі дніпряни поступилися з рахунком 0:1, але в підсумку вирвали перемогу — 2:1, — прим.ред.). І якщо дніпряни так далі гратимуть в обороні, нічого хорошого для них не буде. Але по другому тайму було видно, що вони більше хотіли виграти сьогодні. „Дніпро-1“ перебудувався, заграв краще і дотиснув суперника.

Але з цього матчу, я не побачив, що „Дніпро-1“ перебуває на рівні лідера чемпіонату. Зрозуміло, що зіграли майже 30 матчів і є спади. На футболістів ще тисне і результат. „Дніпро-1“ сьогодні був непереконливим.

Фаворит чемпіонських перегонів на сьогоднішній день? Однозначно „Шахтар“. Він не віддасть чемпіонства, вже повірте мені. Я знаю багатьох хлопців, які зараз грають у „Шахтарі“ і можу сказати, що перемогу вони не віддадуть. Моя суб’єктивна думка — у „Дніпра-1“ нульові шанси на чемпіонство», — наводить слова Леонова «Террикон».

Додамо, що зараз «Шахтар» лідирує в чемпіонаті України, випереджаючи «Дніпро-1», що йде другим, на два очки. Обом командам залишилося провести по три матчі, зокрема — очний поєдинок одна проти одної.

Кращий коментар

kram46
Mark Mokrovych - Эксперт
20.05.2023 12:38
Конечно Шахтер победу не одадут,если судьи не будут засчитывать чистые голы в их ворота. Вообще,мне нравятся наши УАФ и У.ПЛ на игру Шахтера назначают судью,которому донецкая команда оплатила дорогостоющую операцию для близкого судьи,за что им честь и хвала..Нашли повод,чтобы судья их отблагодарил.