Чорноморець — Минай — 0:1. Чемпіонат України, 27-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-05-20 15:00 20 травня відбувся один із матчів 27-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися Чорноморець (Одеса) і ... Чорноморець — Минай — 0:1. Чемпіонат України, 27-й тур. Огляд матчу, статистика

20 травня відбувся один із матчів 27-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися Чорноморець (Одеса) і Минай (Минай).

Черноморец - Минай - 0:1. Чемпионат Украины, 27-й тур. Обзор матча, статистикаЧерноморец - Минай - 0:1. Чемпионат Украины, 27-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат України, 27-й тур

Чорноморець (Одеса) — Минай (Минай) — 0:1 (0:0)
Голи: Хадіда (61)

Попередження: О. Мельник (32), Демченко (33), Дмитрук (52), Немчанінов (54), Y. Кравчук (81)

Огляд матчу Чорноморець — Минай:

У напруженому матчі Прем’єр-ліги на стадіоні «Чорноморець» команди «Чорноморець» і «Минай» зійшлися в поєдинку футбольних талантів. У першому таймі обидві команди грали на рівних, і жодна з них не змогла влучити у площину воріт. Рахунок 0:0 у перерві відображав дисциплінований підхід обох команд, жодна з них не поступилася супернику жодним м’ячем. Однак у другому таймі гра стала активнішою, оскільки обидві команди намагалися вийти з глухого кута. На 52-й хвилині жовту картку отримав гравець «Миная» Т. Дмитрук, а незабаром за ним послідувала ще одна жовта картка для Д. Немчанінова на 54-й хвилині. Незважаючи на збільшення кількості жовтих карток, жодна з команд так і не знайшла серйозного гольового моменту. На 61-й хвилині натовп був приголомшений, коли гравець «Миная» забив власний гол, подарувавши «Чорноморцю» перевагу.

Однак перевага була недовгою, оскільки на 63-й хвилині Г. Хадіда, гравець «Чорноморця», був замінений на А. Авагімяна. Матч став ще більш запеклим, оскільки «Минай» намагався відігратися. На 70-й хвилині М. Гечев був замінений на Ю. Твердохліба, і «Минай» продовжив пошуки перелому. У відповідь на це «Чорноморець» ввів у гру О. Кузика замість М. Войтіховського на 78-й хвилині. У заключні 10 хвилин гри було проведено кілька замін, зокрема В. Рогозинський і Ю. Коломоєць вийшли у складі «Миная». Після фінального свистка рахунок став 0:1 на користь «Миная». Ю. Кравчук отримав жовту картку на 81-й хвилині за «Минай», але це мало зменшило задоволення від важкої перемоги. Незважаючи на поразку з рахунком 0:1, «Чорноморець» мужньо боровся впродовж усього матчу, але не зміг домогтися результату в боротьбі з непоступливим «Минаєм».

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Львів — Чорноморець, Минай — Рух.