Фулгем — Кр-л Пелас — 2:2. Чемпіонат Англії, 37-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-05-20 22:27 20 травня відбувся один із матчів 37-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Фулгем (Англія) і ... Фулгем — Кр-л Пелас — 2:2. Чемпіонат Англії, 37-й тур. Огляд матчу, статистика

20 травня відбувся один із матчів 37-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Фулгем (Англія) і Кр-л Пелас (Лондон).

Фулхэм - Кр-л Пэлас - 2:2. Чемпионат Англии, 37-й тур. Обзор матча, статистикаФулхэм - Кр-л Пэлас - 2:2. Чемпионат Англии, 37-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Англії, 37-й тур

Фулгем (Англія) — Кр-л Пелас (Лондон) — 2:2 (1:1)
Голи: Мітровіч (45+5), Мітровіч (61) — Одсонн Едуард (34), Джоел Ворд (83)

Предупредження: Т. Адарабіойо (72), Жоао Палінья (85), Антоні Робінсон (90+1)

Огляд матчу Фулгем — Кр-л Пелас:

«Фулгем» і «Кристал Пелас» провели захопливий матч Прем’єр-ліги на стадіоні «Крейвен Коттедж» у невстановлений день. Після напруженого початку матчу «Кристал Пелас» вийшов уперед на 34-й хвилині завдяки голу О. Едуарда. Однак «Фулгем» відповів незадовго до перерви, коли було призначено пенальті, який спокійно реалізував А. Мітровіч. На перерву команди пішли за рівного рахунку 1:1, і другий тайм обіцяв бути напруженим. На 61-й хвилині «Фулхем» уперше в матчі вийшов уперед, коли Мітровіч забив свій другий гол у грі. Господарі, здавалося, йшли до перемоги, поки на 71-й хвилині Т. Адарабіойо не отримав жовту картку за несвоєчасний виклик. Фулхем зробив тактичну заміну на 80-й хвилині, випустивши Х. Вілсона і Т. Кейрні замість Б. Ріда і М. Соломона відповідно.

Однак незабаром їхні плани були порушені, коли замість вражаючого О. Едуарда вийшов гравець «Кристал Пелас» Ж. Матета. Гравець, який вийшов на заміну, одразу ж справив ефект, забивши гол на 83-й хвилині і зрівнявши рахунок 2:2. Цей гол викликав бурхливу кінцівку гри, обидві команди прагнули до перемоги. На 85-й хвилині жовту картку отримав гравець «Фулхема» Дж. Палхінья, а на останніх хвилинах матчу був вилучений А. Робінсон. Незважаючи на пізню драму, обом командам довелося задовольнитися нічиєю, що загалом є справедливим відображенням гри. У матчі було багато драматизму: чотири голи і три жовті картки. Вболівальники отримали захоплююче видовище, обидві команди продемонстрували багато атакувальних дій. «Крейвен Коттедж» вкотре виявився складним місцем для суперників, і «Фулгем» буде задоволений, що додав ще одне очко до свого активу Прем’єр-ліги.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Ман.Юнайтед — Фулхем, Кр-л Пелас — Ноттінгем Форест.