Вулверхемптон — Евертон — 1:1. Чемпіонат Англії, 37-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-05-20 22:31 20 травня відбувся один із матчів 37-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Вулверхемптон (Англія) і ... Вулверхемптон — Евертон — 1:1. Чемпіонат Англії, 37-й тур. Огляд матчу, статистика

20 травня відбувся один із матчів 37-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Вулверхемптон (Англія) і Евертон (Ліверпуль).

Вулверхэмптон - Эвертон - 1:1. Чемпионат Англии, 37-й тур. Обзор матча, статистикаВулверхэмптон - Эвертон - 1:1. Чемпионат Англии, 37-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Англії, 37-й тур

Вулверхемптон (Англія) — Евертон (Ліверпуль) — 1:1 (1:0)
Голи: Хван Хі-Чан (34) — Міна (90+10)

Попередження: А. Траоре (17), Доусон (45+5), Нельсон Семедо (51), Рубен Невес (66), Дж. Гарнер (90)

Огляд матчу Вулверхемптон — Евертон:

У захоплюючій грі футбольної Прем’єр-ліги «Вулвз» приймали «Евертон» на стадіоні «Молінекс». Гра розпочалася з напруженого протистояння двох сторін, обидві команди прагнули отримати перевагу на початку матчу. Однак «Вовки» першими зробили свій внесок у хід гри, отримавши жовту картку за вилучення А. Траоре на 17-й хвилині.

Евертон вирішив відповісти ранньою заміною, випустивши Н. Паттерсона замість М. Кіна на 29-й хвилині. Однак наступного удару завдали «Вулвз»: Хван Хі-Чан забив вирішальний гол на 34-й хвилині. Нападник скористався помилкою захисту «Евертона» і вколотив м’яч у нижній кут воріт. Ближче до перерви «Евертон» зробив ще одну заміну: Д. Калверт-Льюїн вийшов замість Д. Грея. Однак незадовго до свистка «Вулвз» отримали ще одну жовту картку — попередження отримав К. Доусон. Другий тайм знову почався енергійно, але тон задала жовта картка Н. Семедо на 51-й хвилині. Незважаючи на кілька моментів у обох команд, жодна зі сторін не змогла забити другий гол. На 70-й і 74-й хвилинах «Вовки» провели серію замін, випустивши Д. Поденсе, П. Сарабію і М. Леміну. Евертон відповів на ці зміни своїми замінами на 82-й хвилині, випустивши А. Онану та І. Гуйє замість Н. Мопая та М. Голгейта. На 88-й хвилині «вовки» також випустили Б. Траоре і М. Кунью замість Р. Невеса і А. Траоре. Час минав, напруга наростала, і обидві команди наполегливо боролися за перевагу. На 90-й хвилині Матеус Нуньєс із «Вовків» отримав жовту картку. Проте, саме «Евертон» став вирішальним гравцем матчу, коли І. Міна забив вирішальний гол у компенсований час і зрівняв рахунок — 1:1. Загалом, це була напружена і захоплива гра у футбол, обидві команди доклали чимало зусиль. Проте нічия була справедливим результатом, і обидві сторони можуть отримати кілька цінних уроків для подальшого просування в сезоні Прем’єр-ліги.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Арсенал — Вулверхемптон, Евертон — Борнмут.