Хоффенхайм — Уніон — 4:2. Чемпіонат Німеччини, 33-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-05-20 22:33 20 травня відбувся один із матчів 33-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Хоффенхайм (Німеччина) і ... Хоффенхайм — Уніон — 4:2. Чемпіонат Німеччини, 33-й тур. Огляд матчу, статистика

20 травня відбувся один із матчів 33-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Хоффенхайм (Німеччина) і Уніон (Берлін).

Хоффенхайм - Унион - 4:2. Чемпионат Германии, 33-й тур. Обзор матча, статистикаХоффенхайм - Унион - 4:2. Чемпионат Германии, 33-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Німеччини, 33-й тур

Гоффенгайм (Німеччина) — Уніон (Берлін) — 4:2 (2:1)
Голи: Бебу (22), Крамарич (36) — Д. Доехі (45+4)

Попередження: Діого Лейте (35), Дж. Хаберер (39)

Огляд матчу Хоффенхайм — Уніон:

Матч Бундесліги між командами «1899 Хоффенхайм» і «Уніон Берлін» на стадіоні «Презеро Арена» закінчився перемогою господарів поля з рахунком 4:2. Рахунок у перерві був 2:1 на користь команди «1899 Гоффенгайм». Перший гол у матчі було забито на 22-й хвилині, коли гравець «Гоффенгайма» І. Бебу забив гол. Після цього на 35-й хвилині жовту картку отримав гравець берлінського «Уніона» Д. Лейте. На 36-й хвилині у ворота «1899 Гоффенгайма» було призначено пенальті, який А. Крамарич реалізував у гол. На 40-й хвилині жовту картку отримав гравець «Уніон Берлін» Й. Хаберер. Хаберер, а незадовго до кінця першого тайму гол забив гравець «Уніон Берлін» Д. Доехі. На початку другого тайму «Уніон Берлін» зробив дві заміни — М. Торсбі на А. Лайдуні та Д. Лейдуні. Лайдуні та Д. Лейте на Т. Баумгартля. «Гоффенгайм 1899» також зробив дві заміни на 60-й і 65-й хвилинах, випустивши Д. Гейгера замість С. Руді і К. Баумгартнера замість М. Даббура відповідно.

На 69-й хвилині «Уніон Берлін» зробив ще одну заміну, замінивши Й. Левелінг на Й. Габерера. За дві хвилини «Гоффенгайм 1899» зробив третю заміну, замінивши К. Акпогуму на Е. Бічакчіча. Берлінський «Уніон» зробив четверту заміну на 70-й хвилині: К. Тріммель вийшов замість Я. Юрановіча. На 79-й хвилині гравець «Уніон Берлін» Т. Баумгартль отримав жовту картку, і «Уніон Берлін» зробив п’яту й останню заміну: на 80-й хвилині П. Якель вийшов замість Я. Сібатчеу. На останніх хвилинах матчу гравець команди «Хоффенхайм 1899» А. Крамарич забив ще один гол на 90-й хвилині, але незабаром отримав жовту картку. Берлінському «Уніону» вдалося забити ще один гол на 90-й хвилині зусиллями А. Лайдуні, але цього виявилося недостатньо для перемоги. М. Даббур із команди «Гоффенгайм 1899» також забив гол на 90-й хвилині. Загалом, «Гоффенгайм 1899» грав добре і домігся заслуженої перемоги завдяки ефективному стилю гри. Берлінський «Уніон» чинив гідний опір, але в підсумку не зміг здолати сильну гру «Хоффенхайма 1899».

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Штутгарт — Хоффенхайм, Уніон — Вердер.