Герта — Бохум — 1:1. Чемпіонат Німеччини, 33-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-05-20 22:34 20 травня відбувся один із матчів 33-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Герта (Берлін) і ... Герта — Бохум — 1:1. Чемпіонат Німеччини, 33-й тур. Огляд матчу, статистика

20 травня відбувся один із матчів 33-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Герта (Берлін) і Бохум (Німеччина).

Герта - Бохум - 1:1. Чемпионат Германии, 33-й тур. Обзор матча, статистикаГерта - Бохум - 1:1. Чемпионат Германии, 33-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Німеччини, 33-й тур

Герта (Берлін) — Бохум (Німеччина) — 1:1 (0:0)
Голи: —

Предупредження: Ентоні Лосілла (37)

Огляд матчу Герта — Бохум:

На берлінському «Олімпіаштадіоні» відбувся довгоочікуваний матч Бундесліги між берлінською «Гертою» та «ВФЛ Бохум». Матч завершився внічию, обидві команди забили по одному голу. Гра була дуже напруженою і конкурентною, обидва клуби боролися від початку і до кінця. На початку гри здавалося, що «Герта Берлін» контролює м’яч і має перевагу. Однак їхні мрії про ранню перевагу були зруйновані на 19-й хвилині, коли вони забили гол, який був скасований через фол, вчинений Д. Лукебакіо. Ця невдача задала тон захопливому матчу. ВФЛ Бохум", навпаки, продовжував іти вперед і змушував команду «Герта» бути напоготові, роблячи кілька спроб пробити по воротах. Перша половина матчу закінчилася безгольовою нічиєю. Другий тайм став зовсім іншою історією, обидві команди грали з більшою інтенсивністю. На 63-й хвилині «Герта Берлін» нарешті змогла вийти з глухого кута і забила гол завдяки голу Л. Тусарта. Цей гол підняв моральний дух команди «Герта Берлін», яка продовжувала розширювати межі своєї гри.

Намагаючись утримати заслужену перевагу, «Герта Берлін» зробила першу заміну на 65-й хвилині, коли М. Ріхтер був замінений на К. Еюке, а потім К. Боатенг був замінений на Я. Боетіуса. VfL Bochum також наслідував цей приклад, замінивши П. Форстера на Г. Хольтманна в спробі переломити хід гри. Гра ставала все більш напруженою, оскільки обидві команди намагалися перевершити одна одну. Однак, коли до кінця матчу залишалося всього десять хвилин, К. Шлоттербек, який вийшов на заміну у складі «ВФЛ Бохум», забив вирішальний гол на 90-й хвилині. Цей ефектний гол зрівняв рахунок — 1:1. Гра закінчилася внічию, обидві команди отримали по одному очку. Гравці берлінської «Герти» були задоволені результатом, оскільки їм вдалося залишитися непереможеними. А ось «ВфЛ Бохум» був би розчарований з огляду на їхню спроможність повернутися у другому таймі та забити гол. Насамкінець, вболівальники обох команд насолодилися захопливими 90 хвилинами футболу. Гра продемонструвала сильні та слабкі сторони обох команд. Герта Берлін, хоча і не виграла, зуміла зберегти свій непереможний рекорд, а ВФЛ Бохум продемонстрував вражаючий виступ і відбився, щоб заробити цінне очко. Загалом, це був захопливий футбол з обох сторін.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Вольфсбург — Герта, Бохум — Байєр.