Вердер — Кельн — 1:1. Чемпіонат Німеччини, 33-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-05-20 22:35 20 травня відбувся один із матчів 33-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Вердер (Бремен) і ... Вердер — Кельн — 1:1. Чемпіонат Німеччини, 33-й тур. Огляд матчу, статистика

20 травня відбувся один із матчів 33-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Вердер (Бремен) і Кельн (Німеччина).

Вердер - Кельн - 1:1. Чемпионат Германии, 33-й тур. Обзор матча, статистикаВердер - Кельн - 1:1. Чемпионат Германии, 33-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Німеччини, 33-й тур

Вердер (Бремен) — Кельн (Німеччина) — 1:1 (0:1)
Голи: — С. Тіггес (36)

Предупредження: Д. Любичич (12), Вайзер (27), Л. Біттенкур (33)

Огляд матчу Вердер — Кельн:

У довгоочікуваному матчі Бундесліги на стадіоні Wohninvest WESERSTADION бременський «Вердер» приймав ФК «Кольн». Натовпи глядачів були сповнені енергії та хвилювання, коли обидві команди вийшли на поле. Матч розпочався з доволі гострої перепалки між командами, коли Д. Любічич із ФК «Кольн» отримав жовту картку на 12-й хвилині. Невдовзі М. Вайзер із команди «Вердер Бремен» отримав жовту картку на 27-й хвилині, а його партнер по команді Л. Біттенкорт, на жаль, наслідував його приклад на 33-й хвилині. Однак саме на 33-й хвилині Д. Любичич із ФК «Кольн» був замінений на Й. Тільманна. Переломним моментом для ФК «Кольн» став гол С. Тіггеса на 36-й хвилині. Здавалося, що все складається на користь ФК «Кольн», оскільки на перерву вони пішли за рахунку 0:1. Однак у другому таймі «Вердер Бремен» вийшов уперед, зробивши кілька ключових замін. Л. Біттенкорт був замінений на Р. Шміда, а І. Груєв поступився місцем К. Гроссу.

М. Вайзер також був замінений на Н. Шмідта. ФК «Кольн» також здійснив кілька змін: С. Тіггес замінив Д. Зельке, Д. Лімніос вийшов замість Л. Майни, а А. Юнг замінив Л. Б’юкенену в команді «Вердер Бремен». На 73-й хвилині Р. Шмід із «Вердера Бремена» забив вирішальний гол, зрівнявши рахунок 1:1. Оскільки обидві команди наполегливо боролися за перемогу, на полі панувала напружена обстановка. Дж. Стаге з «Вердера Бремен» і Л. Б’юкенен отримали жовті картки на 79-й і 82-й хвилинах відповідно. В останні хвилини матчу гравець ФК «Кольн» Дж. Хектор отримав жовту картку на 89-й хвилині. Остання заміна в матчі — М. Дакш із бременського «Вердера» замінив М. Філіппа на 90-й хвилині. Матч закінчився внічию, обидві команди взяли по одному очку. Це була запекла боротьба з вражаючими виступами обох сторін. Вболівальники залишали стадіон із хвилюванням, обговорюючи гру і з нетерпінням чекаючи наступної зустрічі між цими двома великими командами.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Уніон — Вердер, Кельн — Баварія.