Атлетик — Сельта — 2:1. Чемпіонат Іспанії, 35-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-05-20 22:37 20 травня відбувся один із матчів 35-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Атлетик (Більбао) і ... Атлетик — Сельта — 2:1. Чемпіонат Іспанії, 35-й тур. Огляд матчу, статистика

20 травня відбувся один із матчів 35-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Атлетик (Більбао) і Сельта (Віго).

Атлетик - Сельта - 2:1. Чемпионат Испании, 35-й тур. Обзор матча, статистикаАтлетик - Сельта - 2:1. Чемпионат Испании, 35-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Іспанії, 35-й тур

Атлетик (Більбао) — Сельта (Віго) — 2:1 (1:0)
Голи: Вільямс (5), Беренгер (54) — Йорген Странд Ларсен (50)

Предупредження: A. Paredes (34), Nico Williams (39), Л. де ла Торре (65), Дані Гарсія (82), Рауль Гарсія (90+1)

Огляд матчу Атлетик — Сельта:

Клуб «Атлетік» приймав «Сельту Віго» у захопливому поєдинку Ла Ліги на стадіоні «Сан-Мамес Баррія». Оскільки обидві команди змагаються між собою, матч був наповнений драматизмом і хвилюванням від початку і до кінця. У першому таймі «Атлетік» вийшов уперед на 5-й хвилині завдяки чудовому голу Ікера Вільямса, який скористався помилкою захисту «Сельти Віго». Гості зробили заміну на 24-й хвилині, Ф. Бельтран замінив Л. де ла Торре. Під час матчу напруга наростала, і жовті картки були показані А. Паредесу з клубу «Атлетик» і Н. Вільямсу за несвоєчасну атаку на гравця «Сельти Віго». Перший тайм закінчився з перевагою господарів поля в один м’яч. Другий тайм розпочався з двох замін у складі «Сельти Віго», адже вони прагнули зрівняти рахунок. Їхні зусилля окупилися вже через п’ять хвилин після початку другого тайму, коли Я. Ларсен забив вирішальний м’яч у ворота гостей. Проте вже за кілька хвилин «Атлетік» повернув собі лідерство, забивши приголомшливий гол А. Беренгера. Беренгера.

«Атлетік» зробив першу заміну на 59-й хвилині: А. Еррера замінив Н. Вільямса. Сельта Віго зробила четверту заміну на 61-й хвилині, замінивши Я. Ларсена на Х. Сеферовича. Матч тривав із високою інтенсивністю, обидві сторони боролися за перевагу. На 65-й хвилині Л. де ла Торре з «Сельти Віго» отримав жовту картку за необережний виклик. На 75-й хвилині господарі поля зробили заміну: А. Еррера був замінений на М. Весгу. Сельта Віго зробила останню заміну на 77-й хвилині: Г. Вейга замінив Г. Пасьєнсію. На 82-й хвилині Д. Гарсія з клубу «Атлетік» також отримав жовту картку за небезпечну атаку. Незабаром після цього «Атлетик Клуб» зробив дві заміни: О. Заррага і Р. Гарсія замінили Д. Гарсію та І. Муніаїна відповідно. Матч тривав, обидві команди прагнули вперед у пошуках голу. Однак час закінчився для «Сельти Віго», яка так і не змогла зрівняти рахунок, і матч закінчився з рахунком 2:1 на користь «Атлетіко». Перемога господарів була заслуженою, гравці продемонстрували відмінну командну роботу і рішучість протягом усього матчу.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Осасуна — Атлетик, Сельта — Жирона.