Аталанта — Верона — 3:1. Чемпіонат Італії, 36-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-05-20 22:40 20 травня відбувся один із матчів 36-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Аталанта (Бергамо) і ... Аталанта — Верона — 3:1. Чемпіонат Італії, 36-й тур. Огляд матчу, статистика

20 травня відбувся один із матчів 36-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Аталанта (Бергамо) і Верона (Італія).

Аталанта - Верона - 3:1. Чемпионат Италии, 36-й тур. Обзор матча, статистикаАталанта - Верона - 3:1. Чемпионат Италии, 36-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Італії, 36-й тур

Аталанта (Бергамо) — Верона (Італія) — 3:1 (1:1)
Голи: Давіде Дзаппакоста (22) — Д. Лазович (11)

Попередження: Т. Купмейнерс (24), І. Хієн (28), Фабіо Депаолі (36)

Огляд матчу Аталанта — Верона:

У захопливому матчі Серії А «Аталанта» приймала «Верону» на стадіоні «Гевісс». Рахунок у перерві був 1:1, і в другому таймі обом командам довелося докласти чимало зусиль, щоб вийти на перше місце. «Верона» почала яскраво і повела в рахунку вже на 11-й хвилині, коли Д. Лазович забив чудовий гол. Аталанта" не змусила себе довго чекати і зрівняла рахунок на 22-й хвилині, коли Д. Дзаппакоста влучив у сітку. Ситуація загострилася, коли Т. Купмайнерс та І. Хієн швидко отримали жовті картки. По ходу матчу «Аталанта» почала домінувати і вийшла вперед на 53-й хвилині завдяки голу М. Пасаліча. Потім «Аталанта» зробила дві заміни, випустивши К. Околі та А. Лукмана замість Д. Дзаппакости та Л. Мюріеля.

Верона також зробила зміни, випустивши на 58-й хвилині Д. Фараоні замість Д. Лазовича. Однак «Аталанта» продовжувала тиснути і подвоїла свою перевагу, коли Р. Гойлунд забив на 62-й хвилині. Верона спробувала відігратися і зробила дві заміни поспіль, замінивши С. Верді та А. Гайча на Ф. Терраччано та М. Джурича. Однак «Аталанта» зберегла контроль над ситуацією і зробила кілька власних замін, випустивши Едерсона замість М. Пасаліча на 77-й хвилині та М. Демірала замість Р. Хойлунда на 86-й хвилині. Матч закінчився з рахунком 3:1 на користь «Аталанти», а Д. Фараоні отримав жовту картку на останніх хвилинах гри. Завдяки перемозі «Аталанта» піднялася вгору по турнірній таблиці Серії А, а «Верона» зазнала прикрої поразки. Це був захопливий матч, який тримав уболівальників у напрузі, і в підсумку «Аталанта» заслужено опинилася на першому місці.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Інтер — Аталанта, Верона — Емполі.