Кремонезе — Болонья — 1:5. Чемпіонат Італії, 36-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-05-20 22:41 20 травня відбувся один із матчів 36-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Кремонезе (Італія) і ... Кремонезе — Болонья — 1:5. Чемпіонат Італії, 36-й тур. Огляд матчу, статистика

20 травня відбувся один із матчів 36-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Кремонезе (Італія) і Болонья (Італія).

Кремонезе - Болонья - 1:5. Чемпионат Италии, 36-й тур. Обзор матча, статистикаКремонезе - Болонья - 1:5. Чемпионат Италии, 36-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Італії, 36-й тур

Кремонезе (Італія) — Болонья (Італія) — 1:5 (0:3)
Голи: — Арнаутович (14), Фергюсон (27), С. Пош (45+1), Орсоліні (63), Сансоне (80)

Попередження: Орсоліні (29), Орсоліні (73), К. Буонайуто (86)

Огляд матчу Кремонезе — Болонья:

У нещодавньому матчі Серії А між командами «Кремонезе» та «Болонья» на стадіоні «Джованні Зіні» домінувала «Болонья», яка з перших хвилин узяла гру під свій контроль і не збавляла обертів. Рахунок 0:3 у перерві натякав на односторонній характер матчу, в якому «Болонья» забила серію майстерно виконаних голів. Перший гол у матчі відбувся на 14-й хвилині, коли гравець «Болоньї» М. Арнаутович точним ударом вразив ворота суперника. Трохи більше ніж за десять хвилин по тому за ним пішов Л. Фергюсон, який подвоїв перевагу «Болоньї». Незважаючи на раннє відставання, «Кремонезе» продовжували боротися, але насилу створювали серйозні моменти. Р. Орсоліні з Болоньї отримав жовту картку на 29-й хвилині, але це не забарилося позначитися на грі його команди. Потім на 45-й хвилині С. Пош забив третій гол у ворота «Болоньї», фактично завершивши гру команди в першому таймі. Чіпляючись за надію, «Кремонезе» зробили дві заміни на початку другого тайму. Ф. Цаджут вийшов замість Д. Чіофані, а П. Гальдамес замінив К. Буонайуто.

Однак ці заміни нічого не змінили, «Болонья» продовжувала домінувати. На 62-й хвилині Р. Орсоліні забив свій другий і четвертий гол «Болоньї» в матчі, забезпечивши перемогу своїй команді. Після цього послідував шквал замін з боку обох команд, причому «Болонья» зробила три заміни, а «Кремонезе» — дві. На 73-й хвилині гравець «Болоньї» Р. Орсоліні дістав жовту картку, а незабаром йому було показано червону картку, і його команда залишилася в меншості до кінця матчу. Однак це не стримало їхнього ентузіазму, і Н. Сансоне завершив перемогу п’ятим голом на 80-й хвилині. Кремонезе вдалося забити втішний гол на останніх хвилинах гри, коли Д. Чіофані на 90-й хвилині вразив ворота суперника. Однак це було занадто мало і занадто пізно для «Кремонезе», який був упевнено переможений сильнішою командою «Болоньї». Загалом, це був вражаючий виступ «Болоньї», яка сподівається перенести свою форму на наступний матч. Кремонезе, з іншого боку, хочуть якнайшвидше забути про цю поразку і зосередитися на наступній грі.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Лаціо — Кремонезе, Болонья — Наполі.