Рух — Львів — 2:0. Чемпіонат України, 27-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-05-21 19:58 21 травня відбувся один із матчів 27-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися Рух (Львів) і ... Рух — Львів — 2:0. Чемпіонат України, 27-й тур. Огляд матчу, статистика

21 травня відбувся один із матчів 27-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися Рух (Львів) і Львів (Львів).

Рух - Львов - 2:0. Чемпионат Украины, 27-й тур. Обзор матча, статистикаРух - Львов - 2:0. Чемпионат Украины, 27-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат України, 27-й тур

Рух (Львів) — Львів (Львів) — 2:0 (0:0)
Голи:

Предупредження: Y. Богунов (29), Дідик (39)

Огляд матчу Рух — Львів:

У футбольному матчі Прем’єр-ліги «Рух Винники» зустрічалися зі «Львовом» на «Арені Львів». У першій половині гри обидві команди не змогли домогтися успіху, і рахунок у перерві був 0:0. На 29-й хвилині львів’янин Ю. Богунов дістав жовту картку, а потім Р. Дідик із «Руху Винників» отримав таку ж картку на 39-й хвилині. На початку другого тайму «Рух Винники» зробив дві швидкі заміни, замінивши Ю. Карабіна та В. Холода на В. Рунича та Р. Дідика відповідно. На 60-й хвилині «Рух Винники» зробив третю заміну, випустивши Ф. Альваренгу замість І. Квасниці.

Львів відповів двома замінами на 80-й хвилині, випустивши А. Вовкуна і Р. Михайлова замість В. Р. Михайлова і Ю. Богунова. Глухий кут було остаточно перервано на 77-й хвилині, коли гравець «Руху Винників» С. Сімінін забив власний гол. «Рух Винники» швидко відреагували, випустивши на поле В. Рунича, який забив гол на 85-й хвилині. В останні хвилини гри львів’яни зробили ще три заміни, замінивши Д. Кузика, С. Сімініна та О. Ременяка на М. Киричка, Т. Михавка та Б. Вишинського відповідно. Вишинського відповідно. Однак їм не вдалося відіграти відставання, і гра закінчилася перемогою «Рух Винників» із рахунком 2:0. Загалом, це був напружений і напружений матч, у якому «Рух Винники» зрештою виявилися на висоті. Результат став розчаруванням для «Львова», але в наступній грі вони намагатимуться відігратися.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Минай — Рух, Львів — Чорноморець.