Валенсія — Реал — 1:0. Чемпіонат Іспанії, 35-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-05-21 21:42 21 травня відбувся один із матчів 35-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Валенсія (Іспанія) і ... Валенсія — Реал — 1:0. Чемпіонат Іспанії, 35-й тур. Огляд матчу, статистика

21 травня відбувся один із матчів 35-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Валенсія (Іспанія) і Реал (Мадрид).

Валенсия - Реал - 1:0. Чемпионат Испании, 35-й тур. Обзор матча, статистикаВаленсия - Реал - 1:0. Чемпионат Испании, 35-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Іспанії, 35-й тур

Валенсія (Іспанія) — Реал (Мадрид) — 1:0 (1:0)
Голи: D. Лопес (33)

Предупредження: Дж. Клюйверт (57), Ерай Комерт (71), Rodrygo (86), Модріч (87)

Огляд матчу Валенсія — Реал:

У матчі Ла Ліги на стадіоні «Месталья» «Валенсія» здобула несподівану перемогу над мадридським «Реалом» із рахунком 1:0. Валенсія блискуче розпочала матч, вийшовши вперед на 33-й хвилині завдяки голу Д. Лопеса. Реал Мадрид, з іншого боку, не зміг відповісти, незважаючи на те, що домінував у володінні м’ячем і створював численні можливості. У перерві «Валенсія» вела 1:0 і, здавалося, контролювала гру. Однак у другому таймі «Реал Мадрид» вийшов на поле з новими силами та почав посилювати тиск. На 46-й хвилині Е. Камавінга замінив Родріго в першій заміні «Реала». Агресія «Валенсії» стала очевидною на 57-й хвилині, коли Дж. Клюйверт отримав жовту картку. На 58-й хвилині менеджер «Валенсії» зробив дві заміни: Д. Лопеса замінив Д. Фулк’є, а Е. Кавані замінив С. Ліно. Однак «Реал Мадрид» відповів двома своїми замінами: М. Асенсіо замінив Л. Модріча, а Д. Себальос замінив Т. Крооса.

Валенсія зробила третю заміну на 68-й хвилині, коли Т. Коррейя замінив Т. Лато. Ситуація загострилася на 70-й хвилині, коли Е. Комерт отримав жовту картку для «Валенсії». Родріго отримав жовту картку на 86-й хвилині і був замінений на Ф. Менді. Приблизно в цей же час «Реал Мадрид» зробив ще дві заміни: А. Чуамені замінив Ф. Вальверде, а Д. Карвахаль замінив Ф. Менді. Останні кілька хвилин матчу були метушливими, і «Валенсія» зробила дві останні заміни. Х. Дуро замінив Я. Клюйверта, а Я. Гайя замінив І. Мусу. В останні хвилини матчу жовті картки отримали І. Муса та Г. Мамардашвілі з «Валенсії». У доданий час червону картку отримав гравець «Реала» Вінісіус Жуніор. У підсумку «Валенсія» втримала перемогу з рахунком 1:0, на радість своїх уболівальників. Реал Мадрид, з іншого боку, муситиме перегрупуватися та вирішити, як покращити свої виступи в найближчих матчах.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Мальорка — Валенсія, Реал — Райо Вальєкано.