Байєр — Боруссія М — 2:2. Чемпіонат Німеччини, 33-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-05-21 22:52 21 травня відбувся один із матчів 33-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Байєр (Леверкузен) і ... Байєр — Боруссія М — 2:2. Чемпіонат Німеччини, 33-й тур. Огляд матчу, статистика

21 травня відбувся один із матчів 33-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Байєр (Леверкузен) і Боруссія М (Менхенгладбах).

Байер - Боруссия М - 2:2. Чемпионат Германии, 33-й тур. Обзор матча, статистикаБайер - Боруссия М - 2:2. Чемпионат Германии, 33-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Німеччини, 33-й тур

Байєр (Леверкузен) — Боруссія М (Менхенгладбах) — 2:2 (2:0)
Голи: А. Адлі (15), Демірбай (20) — Дж. Хофманн (58), Ларс Штіндл (90)

Попередження: Коне (35), Демірбай (45), М. Фрідріх (47), Ларс Штіндл (70), Е. Паласіос (77), Амірі (81)

Огляд матчу Байєр — Боруссія М:

У захопливому матчі Бундесліги між леверкузенським «Байєром» і монхенгладбахською «Боруссією» обидві команди зіграли внічию 2:2 на «БайАрені». На початку матчу леверкузенський «Байєр» узяв гру під свій контроль: А. Адлі забив гол на 15-й хвилині, а потім К. Демірбай забив ще один гол на 20-й хвилині, що забезпечило їм комфортну перевагу 2:0 у перерві. У другому таймі «Боруссія» Монхенгладбах повернулася, забивши гол Й. Хофманна на 58-й хвилині. Хофманна на 58-й хвилині, який повернув команді впевненість у своїх силах. Потім «Боруссія» Монхенгладбах замінила К. Крамера на Л. Штіндля на 64-й хвилині, і це виявилося вирішальним фактором, тому що Штіндль забив гол на 90-й хвилині і зрівняв рахунок. Упродовж усього матчу обидві команди боролися з фолами та жовтими картками: К. Коне з «Боруссії» Монхенгладбах отримав жовту картку на 35-й хвилині, потім К. Демірбай і М. Фрідріх отримали картки на 45-й і 47-й хвилинах за «Байєр» Леверкузен і «Боруссію» Монхенгладбах відповідно.

На 70-й хвилині ще одну жовту картку отримав Л. Штіндль із монхенгладбахської «Боруссії», потім пішли жовті картки Е. Паласіосу з леверкузенського «Байєра» на 77-й хвилині і Н. Амірі на 81-й хвилині. Обидві команди зробили кілька замін: на 67-й хвилині замість А. Адлі з «Байєра» вийшов С. Азмун, а на 72-й хвилині Ф. Віртц був замінений на Н. Амірі. Монхенгладбаська «Боруссія» зробила дві заміни на 76-й хвилині: А. Плеа замінив К. Коне, а потім Л. Нетц замінив Н. Нгуму на 86-й хвилині. Тим часом леверкузенський «Байєр» замінив М. Діабі та А. Глозека на 84-й хвилині, а монхенгладбаська «Боруссія» ввела в гру С. Лайнера замість П. Геррманна на тій самій хвилині. У підсумку леверкузенський «Байєр» домігся нічиєї, але залишився без одного гравця після червоної картки П. Хінкапі в доданий час. Це був напружений матч, який тримав уболівальників у напрузі до самого кінця. Тепер обидві команди з нетерпінням чекають наступних матчів, готові продовжити своє прагнення до успіху в Бундеслізі.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Бохум — Байєр, Боруссія М — Аугсбург.