Удінезе — Лаціо — 0:1. Чемпіонат Італії, 36-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-05-21 23:46 21 травня відбувся один із матчів 36-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Удінезе (Італія) і ... Удінезе — Лаціо — 0:1. Чемпіонат Італії, 36-й тур. Огляд матчу, статистика

21 травня відбувся один із матчів 36-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Удінезе (Італія) і Лаціо (Рим).

Удинезе - Лацио - 0:1. Чемпионат Италии, 36-й тур. Обзор матча, статистикаУдинезе - Лацио - 0:1. Чемпионат Италии, 36-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Італії, 36-й тур

Удінезе (Італія) — Лаціо (Рим) — 0:1 (0:0)
Голи: C. Нерухомий (61)

Предупредження: Феліпе Андерсон (22), Ієнома Дестіні Удогіє (39), Р. Перейра (71), Дж. Біжол (90+2)

Огляд матчу Удінезе — Лаціо:

У футбольному матчі Серії А між «Удінезе» і «Лаціо» на стадіоні «Дачія Арена» обидві команди залишили на полі всі сили в боротьбі за життєво важливу перемогу. Перша половина матчу пройшла в напруженій боротьбі, обидві команди прагнули не пропустити та використати свої шанси перед воротами. Свисток на перерву пролунав за рахунку 0:0. У другому таймі інтенсивність гри зросла: і «Удінезе», і «Лаціо» щосили намагалися вийти з глухого кута. На 22-й хвилині півзахисник «Лаціо» Феліпе Андерсон отримав першу жовту картку в матчі. Гравець «Удінезе» Д. Удогі отримав жовту картку на 39-й хвилині.

«Лаціо» розпочав другий тайм агресивніше і зробив ранню заміну на 46-й хвилині: Педро вийшов замість Феліпе Андерсона. На 61-й хвилині у ворота «Лаціо» було призначено пенальті, який реалізував К. Іммобіле і вивів «Лаціо» вперед. «Удінезе» спробував повернутися в гру, зробивши дві заміни на 70-й хвилині. М. Зегелаар вийшов замість Д. Удоги, а Т. Арслан був замінений на І. Несторовскі. Однак їхніх зусиль виявилося недостатньо для того, щоб зрівняти рахунок. На 71-й хвилині гравець «Удінезе» Р. Перейра отримав жовту картку, що ще більше погіршило їхнє становище. Лаціо зробив другу заміну на 75-й хвилині, коли М. Лаццарі вийшов замість А. Марушича. У міру того, як час минав, обидві команди зробили нові заміни. На 87-й хвилині «Лаціо» ввів М. Дзакканьї замість Т. Басіча, а «Удінезе» випустив Л. Самарджича замість Ф. Товіна і Бето замість В. Семедо. На 90-й хвилині гравець «Удінезе» Ж. Бійол отримав жовту картку, що ще більше погіршило становище його команди. Пролунав свисток про закінчення тайму, і «Лаціо» здобув перемогу, вигравши матч із рахунком 1:0. Матч став чудовим проявом енергії та пристрасті, обидві команди грали від душі. У той час як «Удінезе» буде розчарований поразкою, «Лаціо» буде щасливий узяти три важливі очки у своїй кампанії в Серії А.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Салернітана — Удінезе, Лаціо — Кремонезе.