Сельта - Жирона - 1:1. Чемпіонат Іспанії, 36-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-05-23 22:30 23 травня відбувся один із матчів 36-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Сельта (Віго) і ... Сельта - Жирона - 1:1. Чемпіонат Іспанії, 36-й тур. Огляд матчу, статистика

23 травня відбувся один із матчів 36-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Сельта (Віго) і Жирона (Іспанія).

Сельта - Жирона - 1:1. Чемпионат Испании, 36-й тур. Обзор матча, статистикаСельта - Жирона - 1:1. Чемпионат Испании, 36-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Іспанії, 36-й тур

Сельта (Віго) — Жирона (Іспанія) — 1:1 (1:0)
Голи: Carles Pérez (42) — Стуані (59)

Огляд матчу Сельта — Жирона:

Сельта Віго та Жирона зіграли в захопливу нічию на стадіоні Abanca-Balaídos у матчі Ла Ліги. Незважаючи на напружений перший тайм, у якому було забито лише один гол, у другому таймі обидві команди активізували свою гру. Матч почався цікаво: на 34-й хвилині «Жирона» зробила ранню заміну. І. Мартін звільнив місце для Р. Артеро, зробивши тактичний хід. Однак це не принесло бажаного результату, оскільки незабаром після цього «Сельта Віго» забила гол завдяки голу К. Переса на 42-й хвилині. У перерві за рахунку 1:0 «Жироні» потрібно було відіграватися. На 54-й хвилині вони зробили дві важливі заміни: С. Буено та І. Куто вийшли замість А. Калленса та І. Еррери. Ці зміни мали свій вплив, оскільки на 59-й хвилині у ворота «Жирони» було призначено пенальті, який забив К. Стуані.

Сельта Віго зробила першу заміну на 71-й хвилині: М. Родрігес замінив Ф. Серві. Жирона зробила дві тактичні заміни на 74-й хвилині: К. Стуані та Валері. Стуані та Валері замінили Т. Кастельяноса та Х. Року. Сельта Віго відповіла двома замінами на 81-й хвилині: Г. Вейга і Я. Ларсен вийшли замість І. Аспаса і Х. Сеферовича. Незважаючи на те, що в другому таймі обидві команди створили безліч моментів, матч закінчився внічию 1:1. Жирона шкодуватиме про втрачені можливості в першому таймі, а Сельта Віго буде розчарована тим, що не змогла втримати перевагу. У результаті обидві команди набрали по одному очку і піднялися в турнірній таблиці. Загалом, матч пройшов у рівній боротьбі, обидві команди демонстрували атакувальні наміри. Заміни, зроблені обома командами, зіграли вирішальну роль у зміні ходу матчу. Вболівальники з нетерпінням чекатимуть наступної зустрічі між цими двома командами, яка обіцяє стати ще одним захопливим поєдинком.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Кадіс — Сельта, Жирона — Бетіс.