Реал С-дад - Альмерія - 1:0. Чемпіонат Іспанії, 36-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-05-23 22:31 23 травня відбувся один із матчів 36-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Реал С-дад (Сан-Себастьян) ... Реал С-дад - Альмерія - 1:0. Чемпіонат Іспанії, 36-й тур. Огляд матчу, статистика

23 травня відбувся один із матчів 36-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Реал С-дад (Сан-Себастьян) і Альмерія (Іспанія).

Реал С-дад - Альмерия - 1:0. Чемпионат Испании, 36-й тур. Обзор матча, статистикаРеал С-дад - Альмерия - 1:0. Чемпионат Испании, 36-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Іспанії, 36-й тур

Реал С-дад (Сан-Себастьян) — Альмерія (Іспанія) — 1:0 (1:0)
Голи: Т. Кубо (45+4)

Предупредження: Іньїго Егуарас (89)

Огляд матчу Реал С-дад — Альмерія:

У напруженому матчі Ла Ліги на арені «Реалі» «Реал Сосьєдад» здобув перемогу над «Альмерією». У першому таймі домінували господарі поля, які змогли вийти вперед завдяки першому голу. На 18-й хвилині «Реал Сосьєдад» зміг вийти з глухого кута завдяки вдалому удару свого нападника. Незважаючи на те, що господарі створили пару хороших моментів, щоб збільшити свою перевагу, до перерви вони не змогли реалізувати їх. У другому таймі «Альмерія» вийшла вперед і чинила серйозний опір «Реал Сосьєдаду». Однак господарі поля вистояли і стримували суперника протягом усього другого тайму. Попри кілька нервових моментів наприкінці матчу, «Реал Сосьєдад» зміг утримати перевагу 1:0 і завоювати всі три очки.

Завдяки цій перемозі команда піднялася в турнірній таблиці Ла Ліги, тоді як Альмерія, як і раніше, перебуває в зоні зниження. Менеджер «Реал Сосьєдаду» зробив кілька замін під час гри, щоб надати своїй команді нового імпульсу. На 63-й хвилині нападник замінив півзахисника, оскільки господарі поля прагнули посилити атаку. У другому таймі «Альмерія» також зробила кілька замін у спробі змінити хід матчу. Однак їм не вдалося знайти потрібний прорив. Загалом, це була захоплива зустріч двох команд, що добре поєднуються та показали відмінний футбол Ла Ліги. Господарі будуть задоволені своєю грою і постараються розвинути цю перемогу, продовжуючи боротьбу за місце в четвірці найсильніших. Альмерія, безсумнівно, розчарована результатом, але показала достатньо боротьби, щоб припустити, що вони ще можуть змінити свій сезон.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Атлетіко — Реал С-дад, Альмерія — Вальядолід.