Вальядолід - Барселона - 3:1. Чемпіонат Іспанії, 36-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-05-24 01:00 23 травня відбувся один із матчів 36-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Вальядолід (Іспанія) і ... Вальядолід - Барселона - 3:1. Чемпіонат Іспанії, 36-й тур. Огляд матчу, статистика

23 травня відбувся один із матчів 36-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Вальядолід (Іспанія) і Барселона (Іспанія).

Вальядолид - Барселона - 3:1. Чемпионат Испании, 36-й тур. Обзор матча, статистикаВальядолид - Барселона - 3:1. Чемпионат Испании, 36-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Іспанії, 36-й тур

Вальядолід (Іспанія) — Барселона (Іспанія) — 3:1 (2:0)
Голи: Крістенсен (2), К. Ларін (22), Г. Плата (73) — Левандовскі (84)

Предупредження: І. Фреснеда (27), Рафінья (62)

Огляд матчу Вальядолід — Барселона:

На футбольних уболівальників чекав захопливий матч Ла Ліги між «Вальядолідом» і «Барселоною» на стадіоні Estadio Municipal José Zorrilla. Обидві команди жадали перемоги, і вболівальники з усього світу з нетерпінням чекали цієї гри. Матч почався зі спірного голу гравця «Вальядоліда» А. Крістенсена вже на другій хвилині.

Це раннє потрясіння господарів вибило їх із колії, і незабаром вони зробили першу заміну, замінивши Х. Фернандеса на Д. Торреса на 16-й хвилині. Після цього «Вальядолід» піднісся духом і на 22-й хвилині забив пенальті за допомогою К. Ларіна, повівши в рахунку 2:0. Однак їхня перевага була перервана, оскільки на 27-й хвилині І. Фреснеда отримав жовту картку. Другий тайм почався з двох замін у складі «Барселони»: М. тер Штегена замінив І. Пенья, а С. Роберто вийшов замість Ф. Кессі на 46-й хвилині. Це вдихнуло нову енергію в команду «Барселони», але «Вальядолід» стримував їх, доки Р. Меса та Л. Олаза не були замінені на С. Ескудеро та Мончу на 56-й хвилині. Рафінья з «Барселони» отримав жовту картку на 62-й хвилині, що призвело до його заміни на Ф. Торреса на 63-й хвилині. Ще дві заміни відбулися з боку «Барселони»: П. Торре і О. Дембеле замінили Рафінью і Гаві на 63-й і 76-й хвилинах відповідно. На 71-й хвилині «Вальядолід» зробив дві заміни: О. Плано замінив К. Переса, а Д. Мачіс — Л. Росу. Попри всі зусилля, вони не змогли завадити «Барселоні» забити гол на 84-й хвилині зусиллями Р. Левандовскі. Таким чином, рахунок став 3:1 на користь «Барселони». Загалом, матч був напруженою боротьбою двох сильних команд, у якій перемогла «Барселона». На вболівальників чекала захоплива гра у футбол, з чудовими голами та цікавими замінами з обох сторін.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Альмерія — Вальядолід, Барселона — Мальорка.