Зоря - Шахтар - 0:3. Чемпіонат України, 28-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-05-24 19:00 24 травня відбувся один із матчів 28-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися Зоря (Луганськ) і ... Зоря - Шахтар - 0:3. Чемпіонат України, 28-й тур. Огляд матчу, статистика

24 травня відбувся один із матчів 28-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися Зоря (Луганськ) і Шахтар (Донецьк).

Заря - Шахтер - 0:3. Чемпионат Украины, 28-й тур. Обзор матча, статистикаЗаря - Шахтер - 0:3. Чемпионат Украины, 28-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат України, 28-й тур

Зоря (Луганськ) — Шахтар (Донецьк) — 0:3 (0:1)
Голи: Судаков (5), А. Бондаренко (59), Келсі (83)

Попередження: Ю. Скахов (32), Бражко (53)

Огляд матчу Зоря — Шахтар:

На футбольних уболівальників очікував захопливий матч між луганською «Зорею» та донецьким «Шахтарем» на стадіоні «Динамо» ім. Валерія Лобановського в рамках Прем’єр-ліги. Донецький «Шахтар» вийшов уперед у першому таймі завдяки голу Г. Судакова на 5-й хвилині. Незважаючи на всі зусилля, луганська «Зоря» не змогла зрівняти рахунок до перерви, і рахунок залишився 0:1. Другий тайм розпочався з жовтої картки для гравця луганської «Зорі» Ю. Скахова на 32-й хвилині, а шанси на перемогу різко впали, коли на 49-й хвилині червону картку отримав І. Снурніцин. Донецький «Шахтар» скористався ослабленням оборони луганської «Зорі» і на 59-й хвилині забив ще один гол, цього разу А. Бондаренку.

Луганська «Зоря» спробувала відігратися, здійснивши заміни на 60-й, 67-й і 80-й хвилинах: на поле вийшли К. Дришлюк, О. Хахльов, Д. Мишньов, М. Сміян і П. Полегенько. Донецький «Шахтар» також здійснив три заміни на 76-й хвилині, випустивши Д. Криськіва, Ю. Назарину і Г. Гочолейшвілі. Перемогу донецькому «Шахтарю» приніс третій гол на 83-й хвилині, який забив К. Келсі. На 80-й і 84-й хвилинах було проведено ще дві заміни — Д. Сікан і Н. Джурасек відповідно. Матч закінчився переконливою перемогою донецького «Шахтаря» з рахунком 0:3. Незважаючи на поразку, луганська «Зоря» чинила запеклий опір і мала кілька нагод для взяття воріт. Однак оборона донецького «Шахтаря» була надійною, а майстерна атака виявилася надто складною для луганської «Зорі». Захопливий матч завершився вражаючою перемогою донецького «Шахтаря», який зміцнив свої позиції у вищому ешелоні Прем’єр-ліги.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Олександрія — Зоря, Шахтар — Дніпро-1.