Ельче - Севілья - 1:1. Чемпіонат Іспанії, 36-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-05-24 22:30 24 травня відбувся один із матчів 36-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Ельче (Іспанія) і ... Ельче - Севілья - 1:1. Чемпіонат Іспанії, 36-й тур. Огляд матчу, статистика

24 травня відбувся один із матчів 36-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Ельче (Іспанія) і Севілья (Іспанія).

Эльче - Севилья - 1:1. Чемпионат Испании, 36-й тур. Обзор матча, статистикаЭльче - Севилья - 1:1. Чемпионат Испании, 36-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Іспанії, 36-й тур

Ельче (Іспанія) — Севілья (Іспанія) — 1:1 (1:1)
Голи: Тете Моренте (25) — Ерік Ламела (10)

Попередження: Фернандо (60), Навас (63), Лоїк Баде (73), Пере Мілла (78)

Огляд матчу Ельче — Севілья:

На вболівальників по обидва боки стадіону «Естадіо Мануель Мартінес Валеро» очікувала напружена гра, оскільки в матчі Ла Ліги зустрілися «Ельче» та «Севілья». Оскільки обидві команди підійшли до гри з рівним рахунком, матч мав стати захопливим. Гра розпочалася бурхливо: Ерік Ламела з «Севільї» забив перший гол у матчі на 10-й хвилині, на радість уболівальників. Однак їхня радість була недовгою, оскільки всього за вісім хвилин Папі Гуйє було показано червону картку, внаслідок чого «Севілья» опинилася в меншості. Скориставшись цим, Ельче вдалося зрівняти рахунок на 25-й хвилині завдяки голу Тете Моренте. У міру продовження гри напруга тільки зростала. У перерві Ельче випустив на поле Н. Меркау і А. Колладо, а Севілья зробила першу заміну, замінивши Ламелу на Н. Гуделя на 55-й хвилині.

Фернандо і Х. Навас із «Севільї» отримали по жовтій картці на 60-й і 63-й хвилинах відповідно, після чого на 66-й хвилині «Ельче» здійснив ще одну заміну, замінивши Л. Боє і Р. Нтеку на П. Міллу і Е. Понсе. Севілья відповіла двома своїми замінами, випустивши Г. Монтьєля замість Наваса на 70-й хвилині та І. Ракітіча замість Фернандо на 71-й хвилині. На 72-й хвилині «Ельче» зробив четверту заміну, замінивши Фіделя на Р. Гуті, а через хвилину жовту картку отримав гравець «Севільї» Л. Баде. На 78-й хвилині жовту картку отримав гравець «Ельче» П. Мілья, а на 79-й хвилині «Севілья» зробила ще дві заміни, замінивши Й. Ен-Несірі на Р. Міра та М. Акуну на Б. Гіля. Ельче негайно відреагував, випустивши Хосана замість П. Ліроли. В останні хвилини гри, на 90-й хвилині, гравець «Севільї» Б. Гіл отримав жовту картку, зафіксувавши нічию 1:1. Обидві команди пішли з поля з одним очком, причому «Севілья», найімовірніше, буде шкодувати про втрачені можливості, граючи в меншості більшу частину матчу. Проте, це була захоплююча гра у футбол, яка продемонструвала талант і майстерність обох команд.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Атлетик — Ельче, Севілья — Реал.