Вільярреал - Кадіс - 2:0. Чемпіонат Іспанії, 36-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-05-24 22:31 24 травня відбувся один із матчів 36-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Вільярреал (Іспанія) і ... Вільярреал - Кадіс - 2:0. Чемпіонат Іспанії, 36-й тур. Огляд матчу, статистика

24 травня відбувся один із матчів 36-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Вільярреал (Іспанія) і Кадіс (Іспанія).

Вильярреал - Кадис - 2:0. Чемпионат Испании, 36-й тур. Обзор матча, статистикаВильярреал - Кадис - 2:0. Чемпионат Испании, 36-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Іспанії, 36-й тур

Вільярреал (Іспанія) — Кадіс ( Іспанія) — 2:0 (2:0)
Голи: Н. Джексон (20), Н. Джексон (45+2)

Предупредження: Феде Сан Еметеріо (36), Альберто Морено (63), Рубен Алькарас (67)

Огляд матчу Вільярреал — Кадіс:

Вільярреал приймав Кадіс у напруженому матчі Ла Ліги на стадіоні «Естадіо де ла Сераміка». Господарі поля прагнули продовжити свою хорошу форму, в той час як гості хотіли покращити своє становище в турнірній таблиці. Матч розпочався стрімко, Вільярреал забив гол на 20-й хвилині зусиллями Н. Джексона. Потім Кадіс отримав жовту картку на 36-й хвилині, коли Ф. Сан-Еметеріо вчинив фол. Однак на 43-й хвилині гол М. Трігуероса було скасовано через фол. Перед самою перервою «Вільярреал» подвоїв свою перевагу, забивши ще один гол від Н. Джексона на 45-й хвилині, і на перерву господарі пішли з комфортним рахунком 2:0. Кадіс зробив заміну відразу після перерви на 46-й хвилині: Р. Алькарас замінив Ф. Алькарас замінив Ф. Сан-Еметеріо. На 63-й хвилині був вилучений гравець «Вільярреала» А. Морено, а за кілька хвилин — гравець «Кадіса» Р. Алькарас.

На 69-й хвилині в матчі стався шквал замін: Вільярреал випустив на поле Х. Мохіку, С. Чуквуезе і Г. Ло Сельсо замість А. Морено, Г. Морено і Р. Террата відповідно. Кадіс також зробив першу заміну в матчі, замінивши А. Негредо на С. Гвардіолу. Т. Бонгонда замінив Ф. Мвепу в другій заміні Кадіса на 70-й хвилині. Вільярреал зробив дві останні заміни на 87-й хвилині, випустивши Х. Паскуаля та А. Баєну замість Н. Джексона та І. Піно відповідно. Незважаючи на деякий тиск з боку «Кадіса» наприкінці матчу, рахунок закінчився 2:0 на користь «Вільярреала». Господарі поля домінували в матчі, забивши два голи в першому таймі. Кадіс не зміг створити жодного явного шансу, а захист Вільярреала вистояв і забезпечив усі три очки. Загалом, це була впевнена гра господарів поля, які завдяки цій надважливій перемозі піднялися в турнірній таблиці.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Райо Вальєкано — Вільярреал, Кадіс — Сельта.