Еспаньол - Атлетіко - 3:3. Чемпіонат Іспанії, 36-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-05-25 01:01 24 травня відбувся один із матчів 36-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися «Еспаньол» (Іспанія) та ... Еспаньол - Атлетіко - 3:3. Чемпіонат Іспанії, 36-й тур. Огляд матчу, статистика

24 травня відбувся один із матчів 36-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися «Еспаньол» (Іспанія) та «Атлетіко» (Мадрид).

Эспаньол - Атлетико - 3:3. Чемпионат Испании, 36-й тур. Обзор матча, статистикаЭспаньол - Атлетико - 3:3. Чемпионат Испании, 36-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Іспанії, 36-й тур

Еспаньол (Іспанія) — Атлетіко (Мадрид) — 3:3 (0:2)
Голи: К. Монтес (64), Хоселу (75), Вінісіус Соуза (79) — Ньігес (21), А. Грізманн 1 (44), Карраско (46)

Предупредження: Алекс Відаль (66), Іво Грбіч (75), Вінісіус Соуза (80), C. Мартін (89), Хосе Марія Хіменес (90+4)

Огляд матчу Еспаньол — Атлетіко:

На стадіоні RCDE в Ла Лізі відбувся захопливий матч між командами «Еспаньйол» та «Атлетіко Мадрид», який завершився несподіваною нічиєю. У перерві матчу «Еспаньол» поступався з рахунком 0:2 на користь «Атлетіко Мадрид», але в другому таймі їм вдалося здійснити дивовижне повернення. «Атлетіко Мадрид» розпочав гру на високій ноті: Сауль Нігес забив перший гол на 21-й хвилині матчу. Антуан Грізманн забив другий на 44-й хвилині, забезпечивши «Атлетіко» комфортну перевагу в перерві. Другий тайм розпочався із заміни у складі «Еспаньола», який випустив Ф. Калеро замість Вінісіуса Соузи. Однак Атлетіко знову завдав першого удару, і Яннік Карраско забив на 46-й хвилині. Еспаньол був сповнений рішучості відігратися і зробив дві швидкі заміни. Спочатку О. Хіль вийшов замість А. Відаля, а потім Д. Суарес замінив Експосіто. Це, здавалося, додало енергії команді «Еспаньол», і на 64-й хвилині вони забили свій перший гол завдяки голу К. Монтеса.

Матч набув цікавого оберту на 75-й хвилині, коли у ворота «Еспаньола» було призначено пенальті, який Хоселу реалізував у гол. Іван Грбіч з «Атлетіко» отримав жовту картку за фол у тому ж інциденті. Атлетіко відповів на цю невдачу двома швидкими замінами, випустивши Р. де Пауля та А. Корреа замість П. Барріоса та К. Мартіна відповідно. Однак «Еспаньол» здійснив дві власні заміни: Х. Пуадо та Б. Оліван замінили М. Брейтвейта та А. Педросу. Завзятість «Еспаньола» окупилася, коли Вінісіус Соуза забив другий гол команди на 79-й хвилині. Однак невдовзі після цього він був покараний жовтою карткою. Атлетіко Мадрид також зробив дві заміни, випустивши С. Регулона і Г. Кондогбіа замість І. Карраско і Коке. «Атлетіко» спробував утримати перевагу в останні хвилини гри, але був зупинений жовтими картками К. Мартіна і Х. М. Гіменеса на 89-й і 90-й хвилинах відповідно. Матч закінчився внічию 3:3, внаслідок чого обидві команди набрали по одному очку. Цей матч напевно запам’ятається напруженою грою та енергійним поверненням «Еспаньола». Гравці продемонстрували на полі високу майстерність і рішучість, що зробило матч захопливим для всіх глядачів.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Валенсія — Еспаньол, Атлетіко — Реал С-дад.