Інгулець - Металіст 1925 - 0:0. Чемпіонат України, 28-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-05-25 16:01 25 травня відбувся один із матчів 28-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися Інгулець (Петрове) і ... Інгулець - Металіст 1925 - 0:0. Чемпіонат України, 28-й тур. Огляд матчу, статистика

25 травня відбувся один із матчів 28-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися Інгулець (Петрове) і Металіст 1925 (Харків).

Ингулец - Металлист 1925 - 0:0. Чемпионат Украины, 28-й тур. Обзор матча, статистикаИнгулец - Металлист 1925 - 0:0. Чемпионат Украины, 28-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат України, 28-й тур

Інгулець (Петрове) — Металіст 1925 (Харків) — 0:0 (0:0)

Предупредження: B. Вачиберадзе (12), Жичиков (20), Жичиков (57), Кухарук (60), Клименко (63), В. Дмитренко (73), Одарюк (83)

Огляд матчу Інгулець — Металіст 1925:

Матч Прем’єр-ліги між «Інгульцем» і харківським «Металістом 1925» завершився безгольовою нічиєю, незважаючи на всі зусилля обох команд. Матч проходив на стадіоні «Інгулець» і вирізнявся напруженою боротьбою на полі. У першій половині матчу обидві команди насилу долали оборону одна одної. У перерві рахунок залишився 0:0 без істотних проривів з боку обох команд. Однак у другому таймі відбулася низка замін, які надали матчу додаткового напруження. Першу жовту картку за вечір харківський «Металіст 1925» отримав на 12-й хвилині, коли її отримав Б. Вачіберадзе. На 20-й хвилині жовту картку отримав М. Жичиков, а на 57-й хвилині його було вилучено з поля з червоною карткою. Це скоротило харківський «Металіст 1925» до десяти гравців до кінця гри і зробило завдання з пошуку голу ще складнішим.

«Інгулець» зробив три заміни на 46-й хвилині, щоб ввести в гру свіжих гравців і допомогти їм вийти з глухого кута. Ці заміни, схоже, спрацювали, бо «Інхулець» почав проводити більше атак на ворота суперника. Однак вони не змогли реалізувати жоден зі створених моментів. Подальші заміни були зроблені на 55-й, 61-й, 63-й, 65-й і 82-й хвилинах, причому обидві команди ввели нових гравців, щоб омолодити свої склади. Однак ці заміни не принесли бажаного результату, і матч закінчився з рахунком 0:0. Матч пройшов у напруженій боротьбі, обидві команди продемонстрували свої навички та вміння. «Інгулець» і харківський «Металіст 1925» прагнутимуть поліпшити свої показники в наступних матчах і набрати цінні очки для просування турнірною таблицею. Насамкінець зазначимо, що матч Прем’єр-ліги між «Інгульцем» і харківським «Металістом 1925» у другому таймі змінився шквалом замін і жовтих карток. Однак матч так і закінчився безгольовою нічиєю, забезпечивши захоплююче видовище для вболівальників.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Львів — Інгулець, Металіст 1925 — Кривбас.