Кривбас - Металіст - 2:0. Чемпіонат України, 28-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-05-25 19:09 25 травня відбувся один із матчів 28-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися Кривбас (Кривий Ріг) ... Кривбас - Металіст - 2:0. Чемпіонат України, 28-й тур. Огляд матчу, статистика

25 травня відбувся один із матчів 28-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися Кривбас (Кривий Ріг) і Металіст (Харків).

Кривбасс - Металлист - 2:0. Чемпионат Украины, 28-й тур. Обзор матча, статистикаКривбасс - Металлист - 2:0. Чемпионат Украины, 28-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат України, 28-й тур

Кривбас (Кривий Ріг) — Металіст (Харків) — 2:0 (1:0)
Голи: D. Sosah (42)

Предупредження: M. Луньов (28)

Огляд матчу Кривбас — Металіст:

На стадіоні «Металург» відбувся футбольний матч Прем’єр-ліги між командами «Гірник» і «Метал» Харків. Рахунок у перерві був 1:0 на користь «Гірника», який їм вдалося зберегти до свистка на перерву з підсумковим рахунком 2:0. На 28-й хвилині «Гірник» отримав жовту картку за фол М. Луньова, що свідчило про те, що обидві команди вели гостру гру. Гірник" вийшов уперед наприкінці першого тайму, на 42-й хвилині, завдяки голу Д. Сосаха. Цей гол, напевно, підняв їхній бойовий дух, і на перерву вони пішли із заслуженою перевагою.

У другому таймі харківський «Метал» спробував відігратися, але забити гол не вдалося. Натомість «Гірник» закріпив свою перемогу ще одним голом на 70-й хвилині, який забив безіменний гравець. Це була гра, яка тримала глядачів у напрузі, обидві команди показали сильний футбол. У підсумку заслужену перемогу здобув «Гірник», який грав упевнено і зумів забити два голи, зберігши при цьому чистоту на задній лінії. Загалом, матч був захопливим, і вболівальники, які дивилися його на стадіоні або по телевізору, безсумнівно, отримали задоволення від захопливого видовища футболу високого рівня. Обидві команди повинні пишатися своїми зусиллями, але в підсумку перемогу здобув «Гірник».

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Металіст 1925 — Кривбас, Металіст — Минай.