Мальорка - Валенсія - 1:0. Чемпіонат Іспанії, 36-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-05-26 00:02 25 травня відбувся один із матчів 36-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Мальорка (Іспанія) і ... Мальорка - Валенсія - 1:0. Чемпіонат Іспанії, 36-й тур. Огляд матчу, статистика

25 травня відбувся один із матчів 36-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Мальорка (Іспанія) і Валенсія (Іспанія).

Мальорка - Валенсия - 1:0. Чемпионат Испании, 36-й тур. Обзор матча, статистикаМальорка - Валенсия - 1:0. Чемпионат Испании, 36-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Іспанії, 36-й тур

Мальорка (Іспанія) — Валенсія (Іспанія) — 1:0 (0:0)
Голи: В. Мурікі (64)

Предупредження: Т. Кадевере (8), Кан-ін Лі (12), Дані Родрігес (39)

Огляд матчу Мальорка — Валенсія:

У напруженому матчі «Мальорка» здобула перемогу над «Валенсією» з рахунком 1:0 на стадіоні Visit Mallorca Estadi в Ла Лізі. Перший тайм пройшов у відносно спокійній обстановці, обидві команди ніяк не могли домогтися успіху. Проте суддя був зайнятий, виписуючи жовті картки трьом гравцям «Мальорки» — Т. Кадевере, Лі Канг-Іну і Д. Родрігесу. Відразу після перерви «Мальорка» зробила заміну: А. Ндіайє вийшов замість Ж. Кости. Це, мабуть, справило певний вплив, оскільки незабаром «Мальорка» вийшла вперед, забивши гол від В. Муріки на 64-й хвилині. Мальорка майже відразу ж зробила ще одну заміну, замінивши Т. Кадевере на А. Пратса. Пратса.

Валенсія також зробила дві перші заміни: Д. Лопес і Ніко вийшли замість С. Кастільєхо та Я. Клюйверта відповідно. Потім відбулися ще заміни: С. Ліно і Х. Дуро вийшли замість А. Марі та Е. Кавані у складі «Валенсії». Мальорка також зробила ще дві заміни: Д. Хаджікадуніч і А. Санчес замінили М. Морланеса і Д. Родрігеса відповідно. В останні хвилини гри «Валенсія» зробила останню заміну: Т. Коррейя вийшов замість Д. Фулк’є. Однак під кінець часу їм не вдалося врятувати нічию. Матч закінчився жовтими картками для А. Марі з Валенсії та А. Санчеса з Мальорки. Це була важка перемога «Мальорки» над «Валенсією», яку вони згадуватимуть ще довгий час. Їхні вболівальники, безсумнівно, сподіваються, що вони зможуть розвинути цю перемогу і піднятися на вищу позицію в таблиці Ла Ліги.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Барселона — Мальорка, Валенсія — Еспаньол.