Сампдорія - Сассуоло - 2:2. Чемпіонат Італії, 37-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-05-27 00:08 26 травня відбувся один із матчів 37-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Сампдорія (Генуя) і ... Сампдорія - Сассуоло - 2:2. Чемпіонат Італії, 37-й тур. Огляд матчу, статистика

26 травня відбувся один із матчів 37-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Сампдорія (Генуя) і Сассуоло (Італія).

Сампдория - Сассуоло - 2:2. Чемпионат Италии, 37-й тур. Обзор матча, статистикаСампдория - Сассуоло - 2:2. Чемпионат Италии, 37-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Італії, 37-й тур

Сампдорія (Генуя) — Сассуоло (Італія) — 2:2 (1:2)
Голи: Габбьядіні (8), Мартін Ерліч (78) — Берарді (9), Матеус Енріке (11)

Попередження: Крістіан Торстведт (14), А. Харруї (48), M. Oikonomou (53)

Огляд матчу Сампдорія — Сассуоло:

Сампдорія приймала Сассуоло в захопливому матчі Серії А з великою кількістю голів і подій. Матч відбувся на Stadio Comunale Luigi Ferraris, і обидві команди вийшли на гру в надії на позитивний результат. Матч розпочався з того, що Сампдорія вийшла вперед на 8-й хвилині завдяки голу М. Габб’ядіні. Однак Сассуоло негайно відповів на це на 9-й хвилині голом Д. Берарді. Вони продовжували тиснути на суперника, і це принесло свої плоди на 11-й хвилині, коли Матеус Енріке забив свій другий м’яч у грі. «Сампдорія» спробувала повернутися в гру, але не змогла зломити оборону «Сассуоло» і пішла на перерву з рахунком 1:2. Однак у другому таймі Сампдорія вийшла вперед, зробивши три заміни на початку тайму, включно із заміною Б. Аміоне на Ф. Паолетта. Аміоне на Ф. Паолетті та Б. Нуйтінка на Н. Мурру. Другий тайм пройшов у захопливій боротьбі, обидві команди створили безліч моментів. Сассуоло отримав жовту картку на 48-й хвилині, коли А. Харруї сфолив на гравцеві Сампдорії.

Господарі поля також отримали жовту картку, коли М. Ойконому був попереджений на 53-й хвилині. Сампдорія зробила третю заміну на 61-й хвилині, випустивши Т. Рінкона замість Е. Ільхана. Сассуоло також зробив дві заміни: Матеус Енріке був замінений на М. Лопеса, а Е. К. Сейде вийшов замість Н. Байрамі. На 68-й хвилині Сампдорія зробила ще одну заміну: М. Ойконому замінив Х. Мурільо. Господарі відчайдушно намагалися повернутися в гру, і їхні зусилля були винагороджені на 78-й хвилині, коли Сассуоло забив власний гол — М. Ерлік переправив м’яч у власні ворота. Сассуоло відповів на це, випустивши А. Пінамонті замість Г. Дефреля на 79-й хвилині. Сампдорія також зробила останню заміну, випустивши на поле Ф. Квальярелла замість С. Ламмерса на 88-й хвилині. Сассуоло наслідував їхній приклад, зробивши останню заміну на 90-й хвилині: М. Ерлік замінив Ф. Романья. Матч закінчився внічию 2:2, обидві команди отримали по одному очку. Це була захоплива гра з великою кількістю подій, голів і драматизму, що зробило її цікавою як для вболівальників обох команд, так і для нейтральних глядачів.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Наполі — Сампдорія, Сассуоло — Фіорентина.