РБ Лейпциг - Шальке - 4:2. Чемпіонат Німеччини, 34-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-05-28 07:52 27 травня відбувся один із матчів 34-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися РБ Лейпциг (Німеччина) ... РБ Лейпциг - Шальке - 4:2. Чемпіонат Німеччини, 34-й тур. Огляд матчу, статистика

27 травня відбувся один із матчів 34-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися РБ Лейпциг (Німеччина) і Шальке (Гельзенкірхен).

РБ Лейпциг - Шальке - 4:2. Чемпионат Германии, 34-й тур. Обзор матча, статистикаРБ Лейпциг - Шальке - 4:2. Чемпионат Германии, 34-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Німеччини, 34-й тур

РБ Лейпциг (Німеччина) — Шальке (Гельзенкірхен) — 4:2 (2:1)
Голи: Лаймер (10), Нкунку (19) — М. Камінські (28), Орбан (49)

Попередження: Седрік Бруннер (20), Хайдара (41), Полтер (63)

Огляд матчу РБ Лейпциг — Шальке:

У матчі Бундесліги, що відбувся на стадіоні «Ред Булл Арена», «РБ Лейпциг» воював із «Шальке 04» у захопливій грі, сповненій голів, карток і замін. Гра почалася з того, що «РБ Лейпциг» пішов уперед, чинячи тиск на «Шальке 04». Господарям поля не знадобилося багато часу, щоб повести в рахунку, оскільки К. Лаймер забив на 10-й хвилині. Уболівальники «РБ Лейпциг» були в захваті, коли їхня команда подвоїла свою перевагу всього через дев’ять хвилин, коли К. Нкунку забив чудовий гол. Уболівальникам «Шальке» не довелося довго чекати на відповідь своєї команди: на 28-й хвилині М. Каміньскі забив гол, подарувавши їм надію. По ходу тайму гра ставала дедалі напруженішою, і перед самою перервою Амаду Хайдара і Седрік Бруннер отримали жовті картки. На початку другого тайму «РБ Лейпциг» зробив першу заміну: К. Кампль вийшов замість А. Хайдари.

Господарі поля продовжували домінувати і незабаром забили третій гол, причому на 49-й хвилині В. Орбан забив власний гол. У другому таймі обидві команди здійснили кілька замін: «РБ Лейпциг» випустив Д. Раума, X. Шлагера, Ю. Поульсена і Д. Собошлая, а в складі «Шальке 04» з’явилися Т. Мор, Т. Увеян, Х. Матриціані і К. Караман. Гра продовжувала проходити в напруженій боротьбі, і на 63-й хвилині Себастьян Полтер отримав жовту картку. Однак «РБ Лейпциг» здобув перемогу: Ю. Поульсен забив на 82-й хвилині, а К. Нкунку додав свій другий гол на 90-й хвилині. Нкунку також отримав жовту картку на останніх хвилинах матчу. Незважаючи на всі зусилля «Шальке», «РБ Лейпциг» вийшов уперед із підсумковим рахунком 4:2. Атакувальна гра господарів виявилася надто сильною для «Шальке», і тепер вони повинні перегрупуватися і шукати рішення для своєї оборони. Що стосується «РБ Лейпциг», то вони будуть задоволені своєю грою і отриманими трьома очками.