Кельн - Баварія - 1:2. Чемпіонат Німеччини, 34-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-05-28 07:54 27 травня відбувся один із матчів 34-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Кельн (Німеччина) і ... Кельн - Баварія - 1:2. Чемпіонат Німеччини, 34-й тур. Огляд матчу, статистика

27 травня відбувся один із матчів 34-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Кельн (Німеччина) і Баварія (Мюнхен).

Кельн - Бавария - 1:2. Чемпионат Германии, 34-й тур. Обзор матча, статистикаКельн - Бавария - 1:2. Чемпионат Германии, 34-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Німеччини, 34-й тур

Кельн (Німеччина) — Баварія (Мюнхен) — 1:2 (0:1)
Голи: — Коман (8)

Предупредження: Б. Шмітц (24)

Огляд матчу Кельн — Баварія:

У захопливому матчі Бундесліги, який відбувся на стадіоні «РейнЕнерджіСтадіон», мюнхенська «Баварія» здобула важку перемогу над ФК «Кольн» із рахунком 2:1. У матчі було кілька захопливих моментів і напружених дій, оскільки обидві команди билися на полі. Перший гол у матчі відбувся на 8-й хвилині, коли гравець «Баварії» К. Коман забив блискучий гол, вивівши свою команду вперед. ФК «Кольн» спробував повернутися в гру і створив кілька хороших нагод, але захист «Баварії» тримався стійко. На 24-й хвилині Бенно Шмітц із ФК «Кольн» отримав жовту картку, що посилило напругу на полі. На останній хвилині першого тайму «Баварія» забила гол, але його було скасовано через порушення офсайду. У другому таймі ФК «Кольн» зробив кілька вирішальних замін, намагаючись змінити хід гри.

На 62-й хвилині Д. Гусейнбашич вийшов замість Б. Шмітца, Й. Тільманн замінив Д. Зельке, а К. Шиндлер вийшов замість Ф. Кайнца. На 62-й хвилині «Баварія» також зробила кілька замін: Жоао Кансело вийшов замість Т. Мюллера. На 71-й хвилині в гру вступили Е. Чупо-Мотінг, Л. Горетцка і Й. Мусіала, що відразу ж позначилося на грі «Баварії». На 80-й хвилині у ворота ФК «Кольн» було призначено пенальті, що дало їм шанс зрівняти рахунок. Д. Гусейнбашич вийшов на ударну позицію і забив гол, подарувавши «Кольну» рятувальне коло. Однак на 89-й хвилині Й. Мусіала забив пізній гол у ворота «Баварії», завершивши гру на користь гостей. Матч закінчився з рахунком 2:1 на користь «Баварії». Ян Тільманн отримав жовту картку на останніх хвилинах матчу, і ФК «Кольн» не зміг відігратися після голу Й. Мусіали. Цей матч став свідченням конкурентної природи Бундесліги і слугує нагадуванням про навички та здібності як ФК «Кольн», так і «Баварії».