Боруссія М - Аугсбург - 2:0. Чемпіонат Німеччини, 34-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-05-28 07:55 27 травня відбувся один із матчів 34-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Боруссія М (Менхенгладбах) ... Боруссія М - Аугсбург - 2:0. Чемпіонат Німеччини, 34-й тур. Огляд матчу, статистика

27 травня відбувся один із матчів 34-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Боруссія М (Менхенгладбах) і Аугсбург (Німеччина).

Боруссия М - Аугсбург - 2:0. Чемпионат Германии, 34-й тур. Обзор матча, статистикаБоруссия М - Аугсбург - 2:0. Чемпионат Германии, 34-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Німеччини, 34-й тур

Боруссія М (Менхенгладбах) — Аугсбург (Німеччина) — 2:0 (2:0)
Голи: L. Netz (4), Дж. Хофманн (40)

Предупредження: Mads Pedersen (67)

Огляд матчу Боруссія М — Аугсбург:

Монхенгладбахська «Боруссія» здобула комфортну перемогу над ФК «Аугсбург» із рахунком 2:0 у матчі Бундесліги на стадіоні «Боруссія-Парк». У матчі був забитий гол Л. Нетца на 3-й хвилині, який задав тон господарям. Боруссія Монхенгладбах продовжила домінувати наприкінці першого тайму, коли Й. Хофманн ударом на 40-й хвилині подвоїв свою перевагу. Однак незадовго до перерви Маркус Турам із «Боруссії Монхенгладбах» був позбавлений права на пенальті за рішенням VAR. Але, попри це, доля ФК «Аугсбург» ще не скоро мала погіршитися. У додатковий час першого тайму Роберт Гумні був вилучений з поля після отримання червоної картки. У другому таймі обидві команди прагнули забити гол, причому «Аугсбург» зробив перший хід, випустивши двох запасних гравців на 46-й хвилині. Однак їхні зусилля не увінчалися успіхом, оскільки монхенгладбаська «Боруссія» добре контролювала гру.

На 67-й хвилині гравець ФК «Аугсбург» Мадс Педерсен отримав жовту картку, що дещо підвищило напругу на полі. Монхенгладбахська «Боруссія» також використала заміни, випустивши Х. Вольфа та А. Плеа на 71-й хвилині, а на 85-й хвилині відбулася ще одна пара замін: П. Геррманн замінив Л. Штіндля у складі господарів. Матч закінчився з рахунком 2:0 на користь монхенгладбахської «Боруссії». ФК «Аугсбург» також здійснив ще дві заміни на 82-й хвилині: Д. Чоліна замінив А. Енгельса, а К. Йебоа замінив А. Майєра на 58-й хвилині. Монхенгладбахська «Боруссія» зробила дві останні заміни на 90-й хвилині, випустивши Т. Янчке та М. Фрідріха замість Ф. Нойхауса та С. Лайнера відповідно. Лайнера відповідно. Загалом перемога монхенгладбахської «Боруссії» означає, що наразі вона посідає четверте місце в Бундеслізі, а «Аугсбург» — 13-те. Оскільки обом командам залишилося провести по кілька матчів, результати цього матчу можуть зіграти важливу роль у визначенні підсумків їхнього сезону.