Айнтрахт - Фрайбург - 2:1. Чемпіонат Німеччини, 34-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-05-28 07:56 27 травня відбувся один із матчів 34-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Айнтрахт (Німеччина) і ... Айнтрахт - Фрайбург - 2:1. Чемпіонат Німеччини, 34-й тур. Огляд матчу, статистика

27 травня відбувся один із матчів 34-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Айнтрахт (Німеччина) і Фрайбург (Німеччина).

Айнтрахт - Фрайбург - 2:1. Чемпионат Германии, 34-й тур. Обзор матча, статистикаАйнтрахт - Фрайбург - 2:1. Чемпионат Германии, 34-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Німеччини, 34-й тур

Айнтрахт (Німеччина) — Фрайбург (Німеччина) — 2:1 (0:1)
Голи: — Гріфо (45)

Предупредження: K. Schmidt (34), Соу (45+3), Бута (64)

Огляд матчу Айнтрахт — Фрайбург:

Матч між командами «Айнтрахт Франкфурт» і «СК Фрайбург» був дуже видовищним і наповненим напруженими моментами, обидві команди від самого початку намагалися перевершити одна одну. Однак саме «Фрайбург» вийшов уперед у першому таймі завдяки голу В. Гріфо на 44-й хвилині. Перший тайм закінчився з рахунком 0:1 на користь команди гостей. У другому таймі франкфуртський «Айнтрахт» активізував свою гру, зробивши заміну: на 46-й хвилині П. Макс замінив К. Ленца. Ця зміна, схоже, пішла на користь команді, оскільки вони домінували у володінні м’ячем і створили кілька моментів, але не змогли влучити у площину воріт. Час минав, тиск на «Айнтрахт Франкфурт» посилювався, але вони продовжували йти вперед у пошуках рівного рахунку. Зрештою, їхні послідовні зусилля окупилися на 83-й хвилині, коли Р. Коло Муані забив гол, на радість домашньої публіки на «Дойче Банк Парк».

Цей гол вдихнув нове життя у франкфуртський «Айнтрахт», який продовжував невпинно атакувати. Однак «Фрайбург» не здавався, швидко зробивши три заміни — К. Гюнтер, Л. Кюблер і М. Грегорич. Однак їхні зусилля виявилися марними — франкфуртський «Айнтрахт» забив вирішальний гол на останніх хвилинах матчу. Автором голу став Е. Ебімбе, який щойно вийшов на заміну, замінивши Д. Соу на 79-й хвилині. Підсумковий рахунок 2:1 на користь франкфуртського «Айнтрахта», який у другому таймі взяв матч у свої руки. Однак матч не обійшовся без фолів і жовтих карток, обидві команди отримали по кілька попереджень за активну гру. Загалом, це була захоплива зустріч між «Айнтрахтом» із Франкфурта та «Фрайбургом», яка продемонструвала все найкраще, що є в Бундеслізі. Обидві команди билися запекло і пристрасно, тримаючи вболівальників у напрузі до самого фінального свистка. Цей матч, ймовірно, увійде до списку найбільш пам’ятних матчів сезону, і вболівальники обох команд пам’ятатимуть його ще довгий час.