Спеція - Торіно - 0:4. Чемпіонат Італії, 37-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-05-28 08:01 27 травня відбувся один із матчів 37-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Спеція (Італія) і ... Спеція - Торіно - 0:4. Чемпіонат Італії, 37-й тур. Огляд матчу, статистика

27 травня відбувся один із матчів 37-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Спеція (Італія) і Торіно (Турин).

Специя - Торино - 0:4. Чемпионат Италии, 37-й тур. Обзор матча, статистикаСпеция - Торино - 0:4. Чемпионат Италии, 37-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Італії, 37-й тур

Спеція (Італія) — Торіно (Турин) — 0:4 (0:1)
Голи: P. Wisniewski (24), Самуеле Річчі (72), Іван Іліч (76), Ю. Карамох (90+6)

Попередження: Альбін Екдал (11), Іван Іліч (16), Вілфрід Сінго (69), М’Бала Нзола (75)

Огляд матчу Спеція — Торіно:

Матч Серії А між «Спецією» і «Торіно» на стадіоні «Альберто Пікко» закінчився з рахунком 0:4 на користь гостей. У перерві матчу рахунок був 0:1, «Торіно» вів у рахунку. Однак у другому таймі відбулася низка подій, включно із замінами та голами, які перевернули хід гри на користь «Торіно». Матч розпочався із запеклої боротьби обох команд: Альбін Екдаль зі «Спеції» отримав жовту картку на 11-й хвилині, а Іван Іліч із «Торіно» — на 16-й. Однак на 24-й хвилині «Торіно» пощастило: гравець «Спеції» П. Вишневскі забив власний гол і вивів «Торіно» вперед. На 36-й хвилині «Спеція» не реалізувала пенальті, і перший тайм закінчився з рахунком 0:1. Другий тайм розпочався з двох замін у складі «Спеції»: К. Агудело і С. Журковскі вийшли замість А. Екдаля та М. Бурабіа. На жаль, це не принесло істотної переваги «Спеції», оскільки на 65-й хвилині «Торіно» провів першу заміну, замінивши К. Джіджі на П. Шурса.

Потім послідував гол С. Річчі з «Торіно» на 72-й хвилині. М’Бала Нзола зі Спеції отримав жовту картку на 75-й хвилині, а І. Іліч із Торіно забив гол на 76-й хвилині, збільшивши перевагу Торіно до 0−3. Спеція зробила ще одну заміну на 80-й хвилині: С. Бастоні вийшов замість Е. Гьясі. Однак «Торіно» продовжував домінувати, і Ю. Карамох, який вийшов на заміну на 87-й хвилині, забив останній гол у грі, оформивши перемогу «Торіно» з рахунком 0:4. Незважаючи на спроби «Спеції» відігратися в другому таймі за допомогою кількох замін, клінічна гра «Торіно» виявилася для них занадто складною. Цей матч продемонстрував силу ефективних замін і важливість послідовності дій протягом усієї гри. Вражаюча перемога «Торіно», безумовно, послужить для них підняттям бойового духу, тоді як «Спеції» необхідно переглянути свою стратегію і працювати ще старанніше, щоб домогтися кращих результатів у майбутніх матчах.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Рома — Спеція, Торіно — Інтер.