Інтер - Аталанта - 3:2. Чемпіонат Італії, 37-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-05-28 08:03 27 травня відбувся один із матчів 37-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Інтер (Мілан) і ... Інтер - Аталанта - 3:2. Чемпіонат Італії, 37-й тур. Огляд матчу, статистика

27 травня відбувся один із матчів 37-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Інтер (Мілан) і Аталанта (Бергамо).

Интер - Аталанта - 3:2. Чемпионат Италии, 37-й тур. Обзор матча, статистикаИнтер - Аталанта - 3:2. Чемпионат Италии, 37-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Італії, 37-й тур

Інтер (Мілан) — Аталанта (Бергамо) — 3:2 (2:1)
Голи: Лукаку (1), Барелла (3), Lautaro Martínez (77) — Пашаліч (36), André Onana (90+1)

Попередження: Р. Толої (58)

Огляд матчу Інтер — Аталанта:

У захопливому матчі Серії А, що відбувся на стадіоні «Джузеппе Меацца», «Інтер» зумів здолати «Аталанту» в напруженому поєдинку, що завершився з рахунком 3:2. Перший тайм був сповнений подій, оскільки обидві команди грали рішуче і з самого першого свистка взялися за справу. Перший гол прийшов уже на першій хвилині гри, коли зоряний нападник «Інтера» Р. Лукаку вивів господарів уперед за допомогою клінічного удару. Лише за дві хвилини потому «Інтер» подвоїв свою перевагу завдяки удару маестро півзахисту Н. Барелли. Однак «Аталанта» не здавалася і продовжувала наполегливо намагатися відігратися. Їхня наполеглива робота окупилася, коли М. Пашаліч забив із близької відстані на 36-й хвилині, давши їм шанс на порятунок у грі. Другий тайм був таким же напруженим, як і перший, і «Аталанта» намагалася зрівняти рахунок. Але їхні зусилля були марними, оскільки захист «Інтера» тримався стійко, і кілька гравців виклалися на повну, щоб стримати «Аталанту».

На 58-й хвилині Рафаель Толой з «Аталанти» отримав жовту картку, і незабаром після цього команда гостей зробила дві заміни, випустивши А. Лукмана і Л. Мюріеля, щоб спробувати відігратися. Однак на 77-й хвилині Лаутаро Мартінес з «Інтера» забив гол і ще більше збільшив свою перевагу. Здавалося, що гра вислизає від «Аталанти», але вони продовжували боротися і зуміли забити гол завдяки голу А. Онани на 90-й хвилині. Однак було вже надто пізно, і «Інтер» втримав перевагу та вийшов переможцем. У заключній стадії матчу було зроблено кілька замін: «Інтер» випустив на поле Е. Джеко, К. Аслані, С. де Врія і М. Дарміана, а «Аталанта» — К. Околі. Ці заміни говорили про глибину складу обох команд і про те, як багато вони були готові поставити на кін, щоб домогтися перемоги. Зрештою, це був чудовий виступ «Інтера», який заслужено переміг у цьому матчі. Завдяки цій перемозі «Інтер» прагнутиме продовжити свою хорошу форму в лізі, а «Аталанта» сподіватиметься оговтатися від цієї поразки і знову почати перемагати.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Торіно — Інтер, Аталанта — Монца.