Самба Діалло провів заключний матч на чемпіонаті світу U-20 (ВІДЕО)

2023-05-28 18:18 Півзахисник «Динамо» Самба Діалло провів третій і заключний матч у складі збірної Сенегалу U-20 на юнацькому ... Самба Діалло провів заключний матч на чемпіонаті світу U-20 (ВІДЕО)

Півзахисник «Динамо» Самба Діалло провів третій і заключний матч у складі збірної Сенегалу U-20 на юнацькому чемпіонаті світу в Аргентині.

Самба Діалло

У групі С сенегальці в разі перемоги над Колумбією, яка вже вийшла до наступного раунду, могли також розраховувати на продовження боротьби на турнірі. І команда Самби повела у рахунку на 30 хвилині. Але всі надії африканців були втрачені у доданий до другого тайму час. В підсумку — 1:1, 4 місце із двома очками і дорога додому.

Самба, котрий традиційно вивів свою команду на поле із капітанською пов’язкою, був замінений на 81 хвилині гри.