Олександрія - Зоря - 0:2. Чемпіонат України, 29-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-05-28 17:00 28 травня відбувся один із матчів 29-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися Олександрія (Олександрія) і ... Олександрія - Зоря - 0:2. Чемпіонат України, 29-й тур. Огляд матчу, статистика

28 травня відбувся один із матчів 29-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися Олександрія (Олександрія) і Зоря (Луганськ).

Александрия - Заря - 0:2. Чемпионат Украины, 29-й тур. Обзор матча, статистикаАлександрия - Заря - 0:2. Чемпионат Украины, 29-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат України, 29-й тур

Олександрія (Олександрія) — Зоря (Луганськ) — 0:2 (0:2)
Голи: Русин (9), Булеца (24)

Огляд матчу Олександрія — Зоря:

У матчі Прем’єр-ліги, що відбувся на стадіоні КСК «Ніка», «Олександрія» приймала луганську «Зорю», що обіцяло стати захоплюючим поєдинком. Із самого початку було видно, що обидві команди готові до боротьби, кожна з них намагалася отримати перевагу над іншою. Однак саме луганська «Зоря» зробила перший крок уперед: М. Русин забив гол на дев’ятій хвилині гри. «Олександрія» спробувала відповісти, але її спроби були припинені захистом луганської «Зорі». На 24-й хвилині С. Булеца зробив рахунок 2:0 на користь луганської «Зорі», і ситуація для «Олександрії» вже виглядала плачевно. По ходу гри «Олександрія» на 46-й хвилині випустила Е. Мустафаєва замість С. Рибалки, сподіваючись, що заміна принесе свої плоди. Однак луганська «Зоря» продовжувала домінувати у грі, зриваючи атаки «Олександрії».

На 56-й хвилині Д. Мірошниченко отримав жовту картку, що ще більше погіршило становище «Олександрії». На 64-й хвилині луганська «Зоря» ввела в гру свіжі сили в особі Д. Мишньова замість О. Хахльова і Д. Антюха замість К. Дришлюка. Олександрія відповіла тим самим, випустивши А. Кулакова замість О. Кожушка. Однак гра продовжувала вислизати з рук «Олександрії». На 67-й хвилині Д. Скорко був замінений на Б. Кобзаря, але це мало що змінило. Успіхи «Олександрії» ще більше погіршилися після того, як на 69-й хвилині Д. Скорко отримав жовту картку. На 73-й хвилині луганська «Зоря» випустила на поле П. Полегенька замість М. Русина, а на 74-й — В. Погорілого замість С. Булеця, сподіваючись закріпити свою перевагу. Олександрія відповіла заміною О. Шулянського на І. Матюшенка на 89-й хвилині. Ближче до кінця гри луганська «Зоря» все ще утримувала перевагу, і на 90-й хвилині В. Бражко замінив М. Сміяна. Гра закінчилася з рахунком 2:0 на користь луганської «Зорі», яка повністю заслужила на перемогу. «Олександрії» доведеться повернутися до креслярської дошки, а луганська «Зоря» насолоджуватиметься заслуженою перемогою.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: «Рух» — Олександрія, «Минай» — «Зоря».