Кр-л Пелас — Ноттінгем Форест — 1:1. Чемпіонат Англії, 38-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-05-28 20:24 28 травня відбувся один із матчів 38-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Кр-л Пелас (Лондон) ... Кр-л Пелас — Ноттінгем Форест — 1:1. Чемпіонат Англії, 38-й тур. Огляд матчу, статистика

28 травня відбувся один із матчів 38-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Кр-л Пелас (Лондон) і Ноттінгем Форест (Англія).

Кр-л Пэлас - Ноттингем Форест - 1:1. Чемпионат Англии, 38-й тур. Обзор матча, статистикаКр-л Пэлас - Ноттингем Форест - 1:1. Чемпионат Англии, 38-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Англії, 38-й тур

Кр-л Пелас (Лондон) — Ноттінгем Форест (Англія) — 1:1 (0:1)
Голи: Г’юз (66) — Т. Авоні (31)

Предупредження: Гіббс-Вайт (43), Р. Єйтс (82)

Огляд матчу Кр-л Пелас — Ноттінгем Форест:

Кристал Пелас і Ноттінгем Форест зустрілися один з одним у напруженому матчі Прем’єр-ліги на «Селхерст Парк». Матч проходив у напруженій боротьбі, обидві команди показали хорошу боротьбу перед переповненим стадіоном. Ноттінгем Форест вийшов вперед на 31-й хвилині матчу, коли Т. Авоній забив гол, забезпечивши своїй команді ранню перевагу. Однак «Кристал Пелас» не занепав духом і продовжував іти вперед у пошуках рівного рахунку. Перший тайм закінчився з рахунком 1:0 на користь «Ноттінгем Форест». У другому таймі «Кристал Пелас» вийшов на поле з новими силами і зумів забити на 66-й хвилині, коли В. Г’юз влучив у сітку воріт. Матч тривав у рівній боротьбі, обидві команди мали шанси забити і вийти вперед. Однак у підсумку матч закінчився внічию 1:1, і обидві команди поділили очки. Протягом усього матчу обидві команди зробили кілька замін.

На 46-й хвилині Ноттінгем Форест випустив Р. Лоді замість Х. Тоффоло. Кристал Пелас також зробив дві заміни поспіль на 68-й хвилині, випустивши О. Едуарда і К. Дукуре замість Ж. Матети і Ж. МакАртура відповідно. Ноттінгем Форест зробив ще дві заміни в другому таймі, випустивши О. Мангалу і В. Болі замість К. Куяте і Е. Денніса. Кристал Пелас також зробив дві заміни на 90-й хвилині, випустивши М. Олісе і Н. Ахамаду замість В. Г’юза і Дж. Рідевальда відповідно. Не обійшлося в матчі й без спірних моментів: М. Гіббс-Вайт отримав жовту картку на 43-й хвилині, а Р. Єйтс — на 82-й хвилині за «Ноттінгем Форест». Загалом, це був цікавий матч між двома рівними командами, і обидві команди будуть задоволені результатом. Ця нічия вивела обидві команди вперед у таблиці очок, і вони сподіватимуться, що в найближчих матчах їм вдасться зберегти набраний темп.