Челсі — Ньюкасл — 1:1. Чемпіонат Англії, 38-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-05-28 20:26 28 травня відбувся один із матчів 38-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Челсі (Лондон) і ... Челсі — Ньюкасл — 1:1. Чемпіонат Англії, 38-й тур. Огляд матчу, статистика

28 травня відбувся один із матчів 38-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Челсі (Лондон) і Ньюкасл (Англія).

Челси - Ньюкасл - 1:1. Чемпионат Англии, 38-й тур. Обзор матча, статистикаЧелси - Ньюкасл - 1:1. Чемпионат Англии, 38-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Англії, 38-й тур

Челсі (Лондон) — Ньюкасл (Англія) — 1:1 (1:1)
Голи: Тріпп’єр (27) — Ентоні Гордон (9)

Огляд матчу Челсі — Ньюкасл:

«Челсі» та «Ньюкасл» поділили очки в захопливому матчі Прем’єр-ліги, який закінчився з рахунком 1:1 на «Стемфорд Брідж». Обидві сторони від самого початку продемонстрували атакувальні наміри, але саме «Ньюкасл» завдав першого удару на 9-й хвилині завдяки голу А. Гордона. Цей гол, здавалося, розбудив «Челсі», який невпинно йшов уперед і отримав свою нагороду на 27-й хвилині, коли К. Тріпп’єр відправив м’яч у власні ворота. Матч проходив у рівній боротьбі, коли команди вирушили в роздягальню в перерві за рахунку 1:1. «Челсі» почав другий тайм із перших хвилин і дав зрозуміти свої наміри, випустивши Т. Чалобаха замість В. Фофани на 46-й хвилині.

Цей хід виправдав себе, оскільки «Челсі» домінував у другому таймі і створив кілька шансів вийти вперед. «Челсі» продовжував чинити тиск на оборону «Ньюкасла» і швидко зробив ще дві заміни. К. Гавертц був замінений на Жоао Фелікса на 59-й хвилині, а Р. Лофтус-Чик вийшов замість К. Чуквуемека на 60-й хвилині. Ньюкасл, навпаки, прагнув грати на контратаках і зробив дві заміни на 69-й хвилині, замінивши А. Сен-Максиміна на К. Вілсона. Вілсона, а Дж. Мерфі на А. Гордона. Гордона. Ньюкасл також зробив ще дві заміни на 76-й хвилині: М. Таргетт був замінений на Д. Берна, а Е. Андерсон вийшов замість Л. Майлі. «Челсі», відчувши запах крові, зробив четверту заміну на 70-й хвилині, замінивши К. Галлахера на М. Ковачича. Заміна, здавалося, одразу ж позначилася на грі, оскільки «Челсі» став виглядати ще небезпечніше, виходячи вперед. Вони продовжували створювати моменти, але не могли знайти спосіб забити. Коли матч був на волосині, обидві сторони зробили останні заміни в останні хвилини гри. Н. Мадуеке замінив К. Пулісіка у складі «Челсі» на 89-й хвилині, а А. Ісак вийшов замість Дж. Льюїса у складі «Ньюкасла». Незважаючи на всі зусилля обох команд, матч закінчився внічию 1:1. «Челсі» буде розчарований тим, що не зміг реалізувати свої моменти, але втіхою для нього буде той факт, що він домінував у другому таймі. Ньюкасл, з іншого боку, буде радий, що поїхав зі «Стемфорд Брідж» з очком. Нічия залишає «Челсі» в хорошій позиції для фінішу в четвірці найсильніших, тоді як «Ньюкасл» буде впевнений у своїй надійній обороні.