Арсенал — Вулверхемптон — 5:0. Чемпіонат Англії, 38-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-05-28 20:27 28 травня відбувся один із матчів 38-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Арсенал (Лондон) і ... Арсенал — Вулверхемптон — 5:0. Чемпіонат Англії, 38-й тур. Огляд матчу, статистика

28 травня відбувся один із матчів 38-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Арсенал (Лондон) і Вулверхемптон (Англія).

Арсенал - Вулверхэмптон - 5:0. Чемпионат Англии, 38-й тур. Обзор матча, статистикаАрсенал - Вулверхэмптон - 5:0. Чемпионат Англии, 38-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Англії, 38-й тур

Арсенал (Лондон) — Вулверхемптон (Англія) — 5:0 (3:0)
Голи: Джака (11), Джака (14), Б. Сака (27), Жезус (58), Якуб Ківіор (78)

Огляд матчу Арсенал — Вулверхемптон:

У матчі Прем’єр-ліги, що проходив на стадіоні «Емірейтс», «Арсенал» домінував над «Вулвз», завершивши матч перемогою з рахунком 5:0. У перерві рахунок був 3:0, і «Арсенал» упевнено лідирував. Перший гол у матчі був забитий на 11-й хвилині, коли гравець «Арсеналу» Г. Хака влучив у сітку воріт. Лише за три хвилини Хака забив ще раз, забезпечивши «Арсеналу» перевагу у два м’ячі. «Арсенал» продовжив атакувати оборону «вовків», і на 27-й хвилині Б. Сака забив гол. У перерві «Вовки» замінили Х. Буено на Р. Аїт Нурі та Матеуса Нунеша на Р. Невеша. Однак другий тайм не приніс «Вовкам» полегшення. На 58-й хвилині Г. Жезус забив четвертий м’яч у ворота «Арсеналу».

На 60-й хвилині Б. Сака був замінений на Р. Нельсона, а «Вовки» зробили дві заміни, замінивши М. Кілмана на Тоті і Хван Хі-Чана на Б. Траоре на 68-й хвилині. На 75-й хвилині «Арсенал» зробив дві заміни — Ф. Вієйра на Г. Шака і М. Одегаард на Е. Сміт-Роу. Останні дві заміни у складі «Арсеналу» відбулися на 80-й хвилині: Дж. Ківіор замінив К. Тірні, а Л. Троссард вийшов замість Е. Нкетіа. На 84-й хвилині «Вулвз» зробили останню заміну, замінивши Жоао Гомеша на Дж. Ходжа. «Арсенал» здобув перемогу на 78-й хвилині, коли Дж. Ківіор забив п’ятий і останній гол у матчі. Загалом, «Арсенал» провів домінуючу гру, не дозволивши «Вовкам» створити жодної гольової нагоди і здобувши комфортну перемогу на своєму полі.