Саутгемптон — Ліверпуль — 4:4. Чемпіонат Англії, 38-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-05-28 20:30 28 травня відбувся один із матчів 38-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Саутгемптон (Англія) і ... Саутгемптон — Ліверпуль — 4:4. Чемпіонат Англії, 38-й тур. Огляд матчу, статистика

28 травня відбувся один із матчів 38-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Саутгемптон (Англія) і Ліверпуль (Англія).

Саутгемптон - Ливерпуль - 4:4. Чемпионат Англии, 38-й тур. Обзор матча, статистикаСаутгемптон - Ливерпуль - 4:4. Чемпионат Англии, 38-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Англії, 38-й тур

Саутгемптон (Англія) — Ліверпуль (Англія) — 4:4 (2:2)
Голи: Ворд-Проуз (19), Сулемана (28), Сулемана (48), Армстронг (64) — Діого Хота (10), Роберто Фірміно (14), Гакпо (72), Діого Хота (73)

Предупредження: Цимікас (25), (60)

Огляд матчу Саутгемптон — Ліверпуль:

У захопливому поєдинку Прем’єр-ліги між «Саутгемптоном» і «Ліверпулем» на вболівальників очікувало видовище, в якому було забито загалом вісім голів. Матч проходив на стадіоні «Сент-Мері», де обидві команди прагнули здобути важливу перемогу. Гра почалася стрімко: Діого Жота з «Ліверпуля» забив лише за десять хвилин до кінця матчу. Однак «Саутгемптон» швидко відповів Джеймсом Ворд-Проузом, який забив лише через десять хвилин. Ліверпуль повернув собі лідерство завдяки голу Роберто Фірміно, але Саутгемптон знову зрівняв рахунок завдяки ефектному голу Камалдіна Сулемана. У перерві рахунок зрівнявся — 2:2, що поклало початок захопливому другому тайму. Саутгемптон вийшов з перерви з сильним початком, забивши два голи протягом перших 15 хвилин другого тайму. Обидва голи були забиті Сулеманою, який завершив свій хет-трик. «Ліверпуль» не здавався і зробив чотири заміни на годинній позначці, що принесло свої плоди.

Кертіс Джонс, який уперше в сезоні вийшов на поле, з’єднався з Трентом Александером-Арнольдом, який підставив Дівока Орігі під гол. Протягом кількох хвилин «Ліверпуль» забив ще два голи завдяки голу Йоти та новому підписанню Крістіана Гакпо, встановивши рахунок 4:4. Напруга гри залишалася високою, і обидві команди продовжували домагатися перемоги. Саутгемптон зробив дві швидкі заміни, випустивши Рікі Джейд-Джонса і Діалло Ібрагіму замість досвідчених Стюарта Армстронга і Адама Армстронга. Ліверпуль також зробив заміну: Костас Цімікас вийшов замість Гарві Елліотта. За кілька хвилин до закінчення основного часу «Саутгемптон» зробив останню заміну, замінивши Сібусісо Амо-Амейау на Джеймса Ворд-Проуза. Однак жодна з команд не змогла забити переможний гол, і матч завершився в захопливій нічиїй 4:4. Загалом, це був захопливий матч, який продемонстрував талант обох команд. Хоча обидві команди воліли б домогтися перемоги, вболівальники отримали задоволення від чудової гри у футбол. Це результат, який, безсумнівно, увійде в історію Прем’єр-ліги на довгі роки.