Лестер — Вест Гем — 2:1. Чемпіонат Англії, 38-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-05-28 20:33 28 травня відбувся один із матчів 38-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Лестер (Англія) і ... Лестер — Вест Гем — 2:1. Чемпіонат Англії, 38-й тур. Огляд матчу, статистика

28 травня відбувся один із матчів 38-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Лестер (Англія) і Вест Гем (Лондон).

Лестер - Вест Хэм - 2:1. Чемпионат Англии, 38-й тур. Обзор матча, статистикаЛестер - Вест Хэм - 2:1. Чемпионат Англии, 38-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Англії, 38-й тур

Лестер (Англія) — Вест Гем (Лондон) — 2:1 (1:0)
Голи: Гарві Барнс (34), В. Фаєс (62) — Пабло Форнальс (79)

Предупредження: Джонні Еванс (66), Денні Інгс (67)

Огляд матчу Лестер — Вест Гем:

«Лестер Сіті» зустрівся з «Вест Гемом» у захопливому матчі Прем’єр-ліги, що проходив на стадіоні «Кінг Пауер». За захоплюючого рахунку 1:0 на користь «Лестера» в перерві матчу перемога була явно за кимось. «Лестер» заволодів перевагою на 34-й хвилині, коли Гарві Барнс забив приголомшливий гол. Це задало тон решті частини матчу, обидві сторони прагнули набрати більше очок. «Лестер» продовжував домінувати у грі та збільшив свою перевагу у другому таймі, коли Веслі Фаес забив ще один фантастичний гол. Вест Гем відчайдушно намагався повернутися в гру, зробивши дві важливі заміни на 63-й хвилині. Майкл Антоніо замінив Денні Інгса, а Саїд Бенрахма вийшов замість Джаррона Боуена. Однак надійна оборона «Лестера» не дозволила «Вест Гему» пройти далі. У другому таймі гра загострилася, обидві команди отримали більше жовтих карток і зробили більше замін.

Джонні Еванс із «Лестера» отримав жовту картку на 66-й хвилині, а Інгса з «Вест Гема» спіткала та сама доля всього через хвилину після цього. У другому таймі на заміну вийшли Келечі Іхеаначо з «Лестера» і Пабло Форнальс із «Вест Гема». Заміна Форнальса виявилася вирішальною для «Вест Гема», оскільки він забив останній гол на 79-й хвилині, посиливши тиск на «Лестер» і змусивши його зробити ще одну атаку. За рахунку 2:1 на користь «Лестера» обидві команди намагалися домінувати в грі в останні хвилини. Вест Гем зробив останню заміну на 86-й хвилині, знявши Мануеля Ланзіні і випустивши Флінна Даунса. Однак було надто пізно: «Лестер» утримав перевагу і вийшов переможцем із цієї захопливої зустрічі Прем’єр-ліги. Загалом, «Лестер» перебував у хорошій формі впродовж усього матчу, його надійна оборона і невпинні атаки виявилися занадто складними для «Вест Гема». Вболівальники, присутні на стадіоні, безсумнівно, залишилися задоволені захоплюючим матчем від початку до кінця.